Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Czas na wrotki! Port Łódź zaprasza na Patio!

Czas na wrotki! Port Łódź zaprasza na Patio!
Zobacz więcej zdjęć »
Wakacje zobowiązują! Latem warto dać sobie czas na pofolgowanie i zabawę, szczególnie w tak piękną słoneczną pogodę! Na Patio Portu Łódź w pobliżu urokliwej fontanny przez całe wakacje funkcjonuje bezpłatna wrotkarnia „pod chmurką”.

To wspaniała propozycja na spędzenie wolnego czasu dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Niezależnie od wieku każdy może spróbować jazdy na wrotkach, od malucha do seniora - a najlepiej wspólnie! Wystarczy zabrać ze sobą rodzinę oraz przyjaciół, założyć buty na kółkach i mamy gotowy przepis na udaną zabawę. Wrotkarnia zlokalizowana na Patio Portu Łódź otwarta jest codziennie (z wyjątkiem niedziel niehandlowych) w godzinach 12:00 – 20:00 i oferuje 200 mkw. profesjonalnej powierzchni do jazdy. Każdy bezpłatnie może w niej wypożyczyć odpowiednio dopasowaną do siebie parę wrotek, a także kask i ochraniacze. Jeśli jesteśmy początkującymi wrotkarzami lub chcemy dopiero zacząć przygodę w butach na kółkach - poprośmy o wsparcie instruktorów. Są oni dostępni we wrotkarni w każdą wakacyjną sobotę oraz niedzielę handlową. Instruktorzy służą pomocą nie tylko w nauce jazdy, ale także wsparciem w podszkoleniu techniki poruszania się na wrotkach.

Do korzystania z wrotkarni Port Łódź zaprasza również grupy zorganizowane. Więcej informacji oraz kontakt do organizatora w celu rezerwacji godziny dla grupy znajduje się na stronie http://kolowrotki.com.pl/

Patio Portu Łódź, gdzie funkcjonuje wrotkarnia, łączy się bezpośrednio ze strefą restauracyjną Centrum, zatem gdy zgłodniejemy w każdym momencie możemy udać się na odpoczynek i pyszny obiad.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »