Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Czas niepowtarzalnych ofert w PAYBACK

Black Week w e-commerce to wyjątkowe dni dla wszystkich polujących na unikalne oferty. W PAYBACK rusza 23 listopada. A zaraz po nim zaczyna się wielkie świąteczne odliczanie.

W ciągu ośmiu dni akcji na uczestników Programu czekają niepowtarzalne promocje. Kulminacją działań będzie oczywiście Black Friday, przypadający w tym roku na 27 listopada. 

W czasie promocji będzie można zgarnąć nawet do 30 razy więcej punktów niż zwykle. 

A już 1-go grudnia rozpoczynamy odliczanie do Świąt i zachęcamy do otworzenia pierwszego okienka z naszego specjalnego kalendarza w ramach kampanii Święta w PAYBACK. Każdego dnia aż do 24 grudnia uczestnicy Programu będą mogli skorzystać z niepowtarzalnych jednodniowych ofert punktowych przygotowanych przez najpopularniejsze sklepy online. Warto sprawdzać codziennie, co nowego i zupełnie unikalnego przygotowali Partnerzy akcji, wśród których są  m.in.: Allegro, RTV Euro AGD, Media Expert, eObuwie, Zalando Lounge, CCC.

W tym wyjątkowym przedświątecznym czasie nie zabraknie też ulubionych przez PAYBACK-owiczów promocji takich jak Mega Weekend czy Turbo Środa, dzięki którym można zdobyć nie tylko tysiące dodatkowych punktów, ale również znaleźć fantastyczne prezenty dla najbliższych.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Alicja_Adequate

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 6 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »