Gospodarka » Żywność

CZEREŚNIE SUSZONE HELIO NATURA NAJLEPSZYM PRODUKTEM 2021 WG KONSUMENTÓW

CZEREŚNIE SUSZONE HELIO NATURA NAJLEPSZYM PRODUKTEM 2021 WG KONSUMENTÓW
Zobacz więcej zdjęć »
Nowa przekąska w linii bakalii bez konserwantów HELIO Natura otrzymała prestiżową nagrodę - ZŁOTY MEDAL w badaniu „NAJLEPSZY PRODUKT – Wybór Konsumentów 2021”!

HELIO z dumą informuje o najwyższym podium w tegorocznej, jubileuszowej X edycji konkursu „NAJLEPSZY PRODUKT – Wybór Konsumentów 2021”, organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o. Czereśnie suszone HELIO Natura otrzymały ZŁOTY MEDAL w kategorii: PRZEKĄSKI SŁODKIE.

 

Czereśnie suszone HELIO Natura to wyjątkowy produkt, który łączy w sobie wszystkie atuty lubianych owoców! To naturalnie suszone, a nie kandyzowane owoce bez pestek, które są dostępne przez cały rok! Są świetnym dodatkiem do deserów, sałatek i innych dań, a dzięki wygodnemu i poręcznemu opakowaniu - Czereśnie suszone HELIO Natura doskonale sprawdzają się także jako zdrowa przekąska w domu, w pracy czy na spacerze.

 

Nagroda dla czereśni suszonych HELIO Natura potwierdza, że bakalie HELIO zaliczają się do produktów chętnie wybieranych przez Polaków w dobie pandemii, domowego kucharzenia oraz wzmożonej troski o zdrową dietę – mówi Grzegorz Sobociński, kierownik biura zarządu i marketingu HELIO.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agnieszka EFEKTPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »