Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Czerwcowe nowości w Centrum Janki

Czerwcowe nowości w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W Centrum Janki otwarto pierwszy w Polsce butik City Sport LifeStyle oraz jedną z pierwszych Cukierni – Graal. Powiększono także sklep 5.10.15, w którym dostępna jest już kolekcja nowej polskiej marki dziecięcej La Millou.
Podczas otwarcia powiększonego sklepu 5.10.15. obecna była Anna Mucha, która zaprezentowała swoją autorską kolekcję kocyków i akcesoriów dla dzieci i niemowląt zaprojektowanych dla marki La Millou. Nowy sklep 5.10.15. otwarto 16 czerwca. Ma on obecnie powierzchnię ok. 130 m2.

W Centrum Janki pojawiły się także dwa nowe rodzaje sklepów - butik City Sport LifeStyle oraz Cukiernia - Graal. City Sport LifeStyle to pierwszy w Polsce butik łączący wyjątkowy koncept meblowo-wizualny z unikalnymi produktami inspirowanymi sportem. W City Sport LifeStyle można kupić ubrania, obuwie i akcesoria sportowe z linii fashion, niedostępne w żadnej innej sieci handlowej w Polsce. Lokal otwarto 13 czerwca, a jego powierzchnia to ok. 210 m2.

Z kolei Cukiernia - Graal to koncepcja łącząca sieci Cieślikowski oraz Graal. Nowa cukiernia jest miejscem przyjemnej konsumpcji w atmosferze magii i uroczego klimatu w jaki wprowadza świat gier planszowych, figurowych i karcianych przeznaczonych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Lokal wyposażany jest w indywidualnie zaprojektowane i wykonane meble oraz elementy dekoracji. Jego powierzchnia to ok. 120 m2. Otwarcie Cukierni - Graal nastąpiło 9 czerwca.

Właścicielami Centrum Janki są:
• Spółka celowa CH Janki Sp. z o.o. należąca do GE Capital Real Estate Polish Retail Holdco Sarl. Asset Manager: GE Real Estate Poland Sp. z o.o.
• Leroy Merlin Inwestycje Sp. z o.o.
• Cinema City Sp. z o.o.
• Taima Investments Sp. z o.o.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »