Firma » Biznes

Czerwiec temu się zieleni, kto do szkoleń się nie leni

Czerwiec temu się zieleni, kto do szkoleń się nie leni
Zobacz więcej zdjęć »
Czerwiec jest miesiącem wytężonej pracy, wszyscy śpieszą z realizacją zadań przed okresem wakacyjnym i zasłużonym odpoczynkiem. Cały ten galimatias potęgują emocje, związane z EURO 2012. Jak przyśpieszyć wykonywane czynności i zyskać na czasie dzięki nowym umiejętnościom?

Najcenniejszym kapitałem każdej instytucji, są jej pracownicy. To od jakości ich pracy, potencjału, wiedzy i umiejętności zależy powodzenie podejmowanych przedsięwzięć. Ale jak wybrać odpowiednią kadrę, której wybór właściwie zaważy na jakości wytwarzonych produktów czy usług? To samo tyczy się organizacji szkoleń. Jak wybrać odpowiednią firmę do podnoszenia kwalifikacji pracowników naszego przedsiębiorstwa? Jak negocjować aby obie strony wychodziły z tej relacji zwycięsko? Jak skutecznie sprzedawać produkty i usługi, pokonując opory klientów? To tylko niektóre pytania z którymi na co dzień boryka się większość polskich firm, a na które znajdziecie Państwo odpowiedź na czerwcowych szkoleniach Agencji SEDNO.

  1. Organizacja szkoleń, 14.06.2012 Legnica - 230 zł.
  2. Przedstawiciel handlowy – stopień pierwszy, 18-19.06.2012, Legnica - 460 zł.
  3. Skuteczna rekrutacja i selekcja pracowników, 21-22.06.2012, Poznań - 1590 zł.
  4. Zostań mistrzem negocjacji, 29.06.2012, Legnica - 290 zł.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agencja Sedno Sp. z.o.o.
http://www.szkolenia.agencjasedno.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »