Gospodarka » Narzędzia

Czerwona klasyka w warsztacie - wózek 4x4

Czerwona klasyka w warsztacie - wózek 4x4
Zobacz więcej zdjęć »
Wózki warsztatowe ROLL FACOM, najszybsze modele w swojej klasie, ruszają na podbój warsztatów mechanicznych. Klasyczna czerwień z czarnymi aerodynamicznymi dodatkami oraz napęd na cztery koła ze skrętną osią będą idealnym rozwiązaniem dla warsztatów.

Każdemu mechanikowi w pracy zależy na kilku prostych rzeczach: aby praca była bezpieczna, sprzęt którego używa jej nie utrudniał, oraz żeby stosowane narzędzia były zawsze na miejscu. Bajki na bok - wszyscy wiemy, że każdy chciałby mieć nowe Ferrari w soczystym, czerwonym kolorze. Niestety nie każdy może sobie pozwolić na taki pojazd. Pozostaje więc skupić się na rzeczach osiągalnych. Więc jeśli mechanik nie dostanie podwyżki to warto dać mu chociaż nowy czerwony wózek na narzędzia -proste rozwiązanie prostych, ale ważnych problemów.

 

Wielozadaniowość i prostota-wózek ROLL z 6 szufladami

Wózek ROLL został wyposażony w sześć szuflad dopasowanych do wielkości różnych narzędzi. Trzy o wysokości 60 mm, dwie 130 mm oraz jedną 200 mm. Ich maksymalne obciążenie to odpowiednio 20, 25 i 30 kg. Są w pełni zgodne z wszystkimi modułami termoformowanymi lub piankowymi Facom Modular System - dopasowanym, kontrastowym wypełnieniem z miejscem na różnorodne, komplementarne narzędzia. Wierzch wózka wieńczy blat roboczy z polipropylenu zbrojonego włóknem, który jest w stanie utrzymać obciążenie statyczne do 700 kg. Posiada on krawędzie, zapobiegające spadaniu narzędzi podczas przemieszczania wózka, a także specjalne miejsca na trzy wkrętaki. Oprócz tego jest odporny na uderzenia i działanie materiałów ropopochodnych. Dwa uchwyty pozwalają na sprawne przemieszczanie wózka i podnoszenie go. Miejsce na pojemniki z płynami eksploatacyjnymi - sprayami, smarami i rozpuszczalnikami znajduje się na zewnętrznej ścianie wózka.

 

Konstrukcja jest bardzo zwrotna dzięki czterem wmontowanym kółkom o średnicy 125 mm – dwóm skrętnym i dwóm stałym. W zestawie znajduje się także uchwyt na pojemniki do zamocowania po lewej lub prawej stronie wózka. Do szuflad pasują przegródki metalowe oraz szereg akcesoriów z serii JETXL. Profesjonaliści docenią też bezpieczeństwo podczas pracy z wózkiem FACOM ROLL. Wbudowany zaczep uniemożliwia otwarcie się szuflad w trakcie przesuwania, a centralny zamek (kluczyki w zestawie) zadba o to by nikt niepowołany nie wyjął narzędzi

 

Wózek ROLL FACOM jest dostępny w renomowanych sklepach w cenie 2 040 PLN netto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »