Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Czerwona Oranżada Hellena FIT 1,25 l

Czerwona Oranżada Hellena FIT 1,25 l
Zobacz więcej zdjęć »
W odpowiedzi na potrzeby konsumentów, Oranżada Hellena rozbudowała linię napojów gazowanych FIT, wprowadzając na rynek czerwoną Oranżadę Hellena FIT w rodzinnym formacie 1,25 l. Jest to trzeci produkt marki wzbogacony stewią – naturalnym słodzikiem.

Trend prozdrowotny jest coraz silnej widoczny wśród konsumentów. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, marka Oranżada Hellena wprowadziła na rynek czerwoną Oranżadę Hellena FIT w rodzinnym formacie 1,25 l. Dzięki dodatkowi stewii – słodzika pochodzenia naturalnego, 300 razy słodszego niż cukier – napój ma obniżoną kaloryczność aż o 30% w porównaniu z klasyczną Oranżadą Hellena.

 

Czerwona Oranżada Hellena FIT jest świetną propozycją dla osób, które dbają o zdrowie, kontrolują ilość spożywanego cukru, a przy tym nie chcą rezygnować z drobnych, codziennych przyjemności. Mimo obniżonej kaloryczności, czerwona Oranżada Hellena FIT zachowuje niepowtarzalny, landrynkowy smak.

 

Czerwona Oranżada Hellena FIT w formacie 1,25 l to trzecia, obok białej Oranżady Hellena FIT 1,25 l i białej Oranżady Hellena FIT w puszce 250 ml, propozycja marki z linii FIT. Produkt dostępny jest na rynku w sugerowanej cenie detalicznej ok. 2,49 zł za sztukę.

 

Producent: Colian

Produkt: Czerwona Oranżada Hellena FIT

Gramatura: 1,25 l

Cena: ok. 2,49 złRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KMC

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »