Rozrywka i wypoczynek » Gry

Czeski producent automatów do gier wkracza do Niemiec.

Yumicra Games rozpoczyna ekspansję na Europę Zachodnią. Czeski producent rozwiązań dla przemysłu rozrywkowego rozpoczyna działania na niemieckim rynku gier slotowych.

Yumicra Games, międzynarodowa spółka specjalizująca się w realizacji projektów przeznaczonych dla przemysłu rozrywkowego, zamieściła na swojej stronie internetowej informację o uzyskaniu certyfikatów upoważniających firmę do dystrybuowania Futury – niehazardowego automatu do gier - na terenie Niemiec. Futura na obszarach należących do naszego zachodniego sąsiada będzie dostępna dla graczy już od początku 2018 roku.

- Futura była wielokrotnie sprawdzana przez specjalistów, którzy potwierdzili pełną zgodność jej oprogramowania z formalno-prawnymi wymogami wynikającymi z ustawy obowiązującej w Niemczech – komentuje Petr Omucek, dyrektor zarządzający Yumicra Games. - Uzyskane certyfikaty dopuszczają dystrybucję naszego produktu na terenie wspomnianego kraju.

Czeska spółka prognozuje, że w pierwszym kwartale 2018 roku liczba zamówień na urządzenie zostanie co najmniej podwoja. Dotychczas polskie przedstawicielstwo Yumicra Games zamówiło kilkaset egzemplarzy Futury. Uwzględniając poszerzenie obszaru dystrybucji o Niemcy i, być może w niedalekiej przyszłości, Czechy, firma ma podstawy do optymizmu.

- Założenia na 2017 rok wypełniliśmy z nawiązką i to powód do zadowolenia, chociaż jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dlatego też, równocześnie z urzeczywistnianiem naszych planów dotyczących niemieckiego rynku, rozpoczęliśmy selekcję następnych obszarów – przyznaje Petr Omucek.

Pierwsze zamówienia z Europy Południowej wpłynęły do Yumicry tuż po ogłoszeniu wyników przeprowadzonych ekspertyz, co potwierdza rosnącą popularność systemu wśród potencjalnych odbiorców. „Jesteśmy naprawdę zadowoleni z pracy jaką wykonaliśmy” – podsumowuje przedstawiciel firmy.

Źródło: https://yumicra.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Cyprian

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 117101 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )