Dom » Wnętrza

Cztery dni pod znakiem designu. Newmor Polska podsumowuje 4 Design Days

Cztery dni pod znakiem designu. Newmor Polska podsumowuje 4 Design Days
Zobacz więcej zdjęć »
Początek lutego przyniósł firmie Newmor Polska wiele owocnych spotkań i dyskusji. Wszystko za sprawą 4 Design Days, które już po raz piąty ściągnęły do Katowic największe gwiazdy świata architektury i designu, a także pasjonatów dobrego wzornictwa z całej Polski.

W tym gronie nie mogło oczywiście zabraknąć przedstawicieli Newmor Polska.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W tym toku czołowy producent oraz dystrybutor tapet i wykładzin obiektowych postawił na ponadczasowy i elegancki minimalizm. Na stoisku zaprojektowanym przez Olgę Kałat i Annę Mizut królowały czerń, biel i złoto. Na tym tle pięknie prezentowały się nowości: wykładziny winylowe z kolekcji Fitnice Floor, tapeta Stud z kolekcji Newmor Premier, a także nowe tapety Apex Leone ze złotymi motywami i Len-Tex Arboreal produkowane w technologii Clean Vinyl. Uwagę odwiedzających stoisko Newmor Polska gości przyciągały też panele winylowe Aspecta Contours, z niezwykłym wzorem jodełki francuskiej. Opatentowana technologia paneli gwarantuje łatwe i szybkie ułożenie wzoru na dużych powierzchniach.

- Naszym zdaniem 4 Design Days to najlepsze, tak pod względem organizacyjnym, jak i merytorycznym wydarzenie poświęcone architekturze, designowi i wyposażeniu wnętrz w Polsce. Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny z rzędu wziąć w nim udział. To były dla nas cztery, bardzo pracowite dni pełne inspiracji! Frekwencja na stoisku dopisała, nawiązaliśmy wiele nowych kontaktów. Odwiedzający nas goście byli absolutnie zachwyceni tapetą Stud z kolekcji Newmor Premier w czarnym kolorze. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też panele Aspecta Contours ułożone w klasyczną jodłę oraz komfortowe wykładziny Halbmond w jakości Belinda z indywidualnym nadrukiem, na których szczególnie dobrze prezentują się abstrakcyjne motywy - podsumowuje piątą edycję 4 Design Days Daria Wassermann, Dyrektor Marketingu Newmor Polska.

Tegoroczna edycja 4 Design Days zgromadziła nie tylko czołowe marki branży wyposażenia wnętrz. W dniach 6-9 lutego 2020 roku w Katowicach można było również spotkać i posłuchać gwiazd architektury światowego formatu. Wydarzenie uświetnili swoją obecnością m.in. krytyk architektury i pisarz - Aaron Betsky, austriacki mistrz architektury - Dietmar Eberle, a także dyrektor pracowni Zaha Hadid Architcects - Filippo Innocenti. Dni branżowe zgromadziły ponad 10 tys. gości biznesowych - architektów, projektantów, przedstawicieli biznesu i władz samorządowych. W dniach otwartych udział wzięło ponad 25 tys. osób, dla których przygotowano spotkania z ekspertami, gwiazdami telewizji, warsztaty, wystawy tematyczne, ekspozycje ponad 300 producentów oraz targi niezależnych projektantów.

Organizatorem wydarzenia była Grupa PTWP, organizator m.in. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach i Forum Dobrego Designu.

Więcej informacji - www.newmor.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »