Gospodarka » Maszyny

Cztery wyróżnienia CiJ Awards dla Panattoni Europe

Cztery wyróżnienia CiJ Awards dla Panattoni Europe
Zobacz więcej zdjęć »
Panattoni Europe zdobył aż cztery nagrody w 12. edycji konkursu CIJ Awards Poland, organizowanego przez miesięcznik poświęcony branży deweloperskiej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nagrody przyznano Panattoni w kategoriach: "Deweloper Przemysłowy Roku", "Kontrakt Przemysłowy Roku" oraz "Zespół Marketing i PR Roku". Ponadto, Roberta Dobrzyckiego uznano za "Osobowość Roku".

CiJ Awards to prestiżowy konkurs, który co roku gromadzi przedstawicieli branży nieruchomości Europy Środkowej i Wschodniej. Tegoroczna edycja była już 12., a uroczystość wręczenia nagród miała miejsce 8 listopada br. w warszawskim hotelu InterContinental. Panattoni Europe przyznano aż cztery prestiżowe wyróżnienia. "Industrial Developer of the Year", które odzwierciedla aktywność dewelopera na rynku, " Industrial Lease of the Year" poprzez, które doceniony został obiekt BTS dla firmy Pilkington oraz "Marketing & PR Team of the Year". Ponadto, Robert Dobrzycki, Partner Zarządzający Panattoni Europe na terenie Europy Środkowo - Wschodniej, po raz czwarty wybrany został "Osobowością Roku" - " Leadership of the Year". Poza Polską, konkurs jest organizowany co roku także w Czechach, na Węgrzech, w Rumunii i na Słowacji.

Deweloper Przemysłowy Roku 2012 i Przemysłowy Kontrakt Roku 2012  

Nagroda przyznana w kategorii "Industrial Developer of the Year" jest odwzorowaniem aktywności dewelopera na rynku, jako najbardziej aktywnego gracza. Od początku roku Panattoni dostarczył 240 000 m²  nowej powierzchni na rynek. Natomiast za "Industrial Lease of the Year" uznano realizację typu build-to-suit, dedykowaną jednemu z największych producentów szkła i produktów szklanych, firmy Pilkington. Całkowita powierzchnia obiektu wyniosła 35 000 m², z czego hala produkcyjna zajęła 13 500 m². Na część magazynową przeznaczonych zostało 16 700 m², a biura rozplanowano na powierzchni 1 600 m². Fabryka stanęła na terenie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK WISŁOSAN, w Chmielowie, kilka kilometrów od Tarnobrzega i ok. trzydzieści kilometrów od Sandomierza. Kontrakt na budowę obiektu został doceniony przez PAIiIZ i w 2011 roku otrzymał nagrodę dla największej i najbardziej znaczącej inwestycji zagranicznej rozpoczętej w 2011 r. w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

konkretpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »