Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Czwartkowa Taryfa Ulgowa w Baroque

Czwartkowa Taryfa Ulgowa w Baroque
Zobacz więcej zdjęć »
Masz ochotę na dobrego drinka po pracy lub spędzenie miłego wieczoru ze znajomymi i nie martwić się o powrót do domu? Jeżeli nasuwa Ci się odpowiedź "TAK!" to Baroque Club przygotował idealne rozwiązanie! W każdy czwartek, za 40 PLN otrzymasz 2 wyśmienite koktajle oraz transport do domu!

Czwartkowa Taryfa Ulgowa to nowatorski pomysł, którego celem jest kompleksowe zadbanie o najważniejsze elementy udanego wieczoru - dobre miejsce, napoje / koktajle i powrót do domu. Wszystko to w bardo atrakcyjnej cenie. 

 

Jak to działa?
płacisz 40 PLN na barze w Baroque* → otrzymujesz 2 wyśmienite koktajle wieczoru oraz voucher do KrakTaxi lub iKierowcy** → dobrze się bawisz i nie martwisz się o powrót do domu → zamawiasz taksówkę lub odwiezienia → oddajesz voucher kierowcy i bezpiecznie wracasz do domu 

Dlaczego Baroque?
Tylko tutaj znajdziesz najlepszą atmosferę, najlepiej wyselekcjonowaną muzykę z lat 80'tych, 90'ty i początku XXI wieku oraz najlepsze koktajle w Krakowie!


Partnerzy:
Wódka Wyborowa, 
KrakTaxi (www.kraktaxi.pl) - najnowocześniejsza fota samochodowa w Krakowie
iKierowcy (http://www.ikierowcy.pl/)

Więcej informacji:
Baroque Restaurant & Cocktail Bar - Św. Jana 16 / Kraków
info@baroque.com.pl
12 422 01 06*oferta obowiązuje wyłącznie w czwartki
** voucher o wartości 20 PLN - kurs powyżej tej kwoty wymaga dopłaty


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

housebrandpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »