Gospodarka » Żywność

Czwarty sklep sieci Lidl w Rybniku

Czwarty sklep sieci Lidl w Rybniku
Zobacz więcej zdjęć »
W Rybniku otwarto czwarty sklep sieci Lidl.

Obiekt sieci Lidl w Rybniku zlokalizowany przy ul. Żorskiej 51 ma powierzchnię sali sprzedaży około 1000 m2. Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 20 osób. Placówka będzie czynna                           od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Dodatkowo dla wygody naszych zmotoryzowanych Klientów przygotowano miejsca parkingowe.
W nowym sklepie w Rybniku Klienci będą mogli znaleźć produkty dobrze im znanych marek Lidl m.in.: pieczywo „Chrupiące z Pieca”, wędliny PIKOK czy ryby marki Nautica, świeże owoce i warzywa dostępne w ramach „Ryneczku Lidla”, a także nabiał marek Pilos  czy Bluedino. Z okazji otwarcia, w okresie od 9 lipca do 19 lipca, wiele produktów objętych zostanie specjalnymi promocjami cenowymi. 
 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

informacje_ms

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »