Dom » Nieruchomość

Czy deweloperzy podnoszą ceny

Czy deweloperzy podnoszą ceny
Zobacz więcej zdjęć »
Zainteresowanie zakupem nowych mieszkań jest w tym roku wyjątkowo duże, a oferta deweloperska coraz szersza. Czy ceny budowanych mieszkań pozostają stabilne? Portal nieruchomości dompress.pl prezentuje wyniki sondy przeprowadzonej wśród deweloperów

Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp

Zmiany cen mieszkań spowodowane są głównie ruchami poziomu kosztów budowy, zakupu działek, jak również zmianą struktury oferty, np. w ostatnim czasie pojawia się więcej projektów w centrach miast, w wyższych cenach. Większość naszych osiedli to inwestycje kilkuetapowe. Utrzymujemy atrakcyjny poziom cen z jednoczesnym przyśpieszeniem realizacji kolejnych etapów, np. w inwestycji 5 Dzielnica w Krakowie, Graniczna we Wrocławiu, czy Mała Praga w Warszawie. Zdarzają się inwestycje, w których podnosimy ceny z uwagi na dużą dynamikę sprzedaży i szybko kurczącą się ofertę, jak np. w Osiedlu Promenady w Warszawie, czy Grzegórzecka 77 w Krakowie. Podwyżki cen wybranych mieszkań sięgają 2-3 proc.

 

dompress.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prestige

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »