Technologie » Internet

Czy „fajerwerki” na stronie WWW to dobry pomysł?

Czy „fajerwerki” na stronie WWW to dobry pomysł?
Zobacz więcej zdjęć »
Jeżeli interesują Cię aspekty tworzenia stron internetowych, to prawie na pewno nie są Ci obce takie określenia jak: Flash, Ajax, aktywne menu, JavaScript, DHTML, czy chociaż by animowane intro, prawda?

I pomyśleć, że to wszystko co właśnie przeczytałeś, to nie nazwy superbohaterów czy proszków do prania a technologie używane obecnie do budowania stron www

Jedni kojarzą te określenia tylko z nazw od znajomych albo z internetu, inni znają je od podszewki ponieważ siedzą w tym „temacie” od dłuższego czasu... Twórcy skutecznych stron www, których celem jest budowanie witryn spełniających określone działania marketingowe, nazywają je po prostu fajerwerkami i uwierz, że nie chodzi o fajerwerki na nowy rok (choć życzę Ci wszystkiego dobrego)

Oczywiście zgadzam się z tymi osobami, które uważają, że dzięki tym metodom dziś strony www są interaktywne, bardziej dynamiczne i eleganckie. Wystarczy się rozejrzeć po sieci, by potwierdzić ten stan rzeczy - tworzenie stron to nie tylko budowanie "gniotów".

Jednak wchodząc na niektóre serwisy mam wrażenie, że ich Twórcy nie do końca rozumieją znaczenie słowa „umiar”, bo na stronach, które wykonali sylwester trwa okrągły rok...

Jeżeli doczytałeś do tego momentu (i naprawdę, nie przeskoczyłeś od razu z nagłówka aż tutaj), zapewne zauważyłeś już, że gdy tylko zastosowanie tych mechanizmów posłuży wygodzie użytkowników Twojej strony www, (wszystko zostanie użyte z głową) to taka implementacja jest jak najbardziej wskazana, ponieważ podniesie komfort przeglądania Twojej witryny.

Pamiętaj jednak, że odwiedzający przyszli na Twoja witrynę po konkretne informacje związane z zapytaniem wysłanym do wyszukiwarki. Uwierz mi, że Oni naprawdę nie mają czasu na oglądanie Twojego intro czy sprawdzanie obsługi JavaScript. Wszyscy jak jeden mąż oczekują jasnej, czytelnej, szybkiej odpowiedzi na postawione pytanie... pamiętaj o tym.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

adnetpolska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »