Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Czy w Twoim mieście są Miejsca Przyjazne Przyszłej Mamie?

Jeszcze tylko do końca sierpnia organizatorzy kampanii „Odmienny Stan – odmienne traktowanie”, w ramach Ogólnopolskiego Rankingu Miejsc przyjaznych Przyszłej Mamie, czekają na zgłoszenia miejsc, w których Przyszłe Mamy spotkają się w z wyrozumiałością i serdecznością.

Czym jest Miejsce Przyjazne Przyszłej Mamie?

Obsługa poza kolejnością, dodatkowe miejsce siedzące, w którym Przyszła Mama może odpocząć, łatwy dostęp do toalety, czy  też zrozumienie, kiedy poprosi o szklankę wody to cechy Miejsca Przyjaznego Przyszłej Mamie. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Internautów do uważnego rozglądania się i poszukiwania Miejsc Przyjaznych Przyszłej Mamie.

 

Szukamy Miejsc Przyjaznych Przyszłej Mamie!

Już po raz czwarty, w Ogólnopolskim Rankingu Miejsc Przyjaznych Przyszłej Mamie szukamy miejsc, w których kobiety w ciąży spotykają się nie tylko z udogodnieniami, ale także z życzliwością oraz troską. Wszyscy, którzy znają godne polecenia miejsca życzliwe przyszłym mamom, do końca sierpnia 2012r. mogą zgłosić je odwiedzając stronę www.odmiennystan.pl. Ranking obejmuje trzy kategorie placówek: Instytucje publiczne, Transport oraz Placówki komercyjne. Zgłoszenia Miejsc Przyjaznych Przyszłym Mamom przyjmowane będą do końca sierpnia 2012 r. Na zgłoszone przez Internautów miejsca będzie można głosować do końca września, a rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się w październiku 2012 r.

 

Więcej informacji o rankingu znajduje się na stronie www.odmiennystan.pl  

 

***

Kampania „Odmienny stan – odmienne traktowanie”

Ogólnopolski, Internetowy Ranking Miejsc Przyjaznych Przyszłej Mamie jest częścią społecznej kampanii „Oddmienny stan – odmienne traktowanie”. Celem kampanii jest kształtowanie świadomości społecznej i uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby kobiet w ciąży. Kampania uzyskała poparcie Fundacji Rodzić po Ludzku, a jej organizatorami są marki Falvit mama oraz Lioven żel dla kobiet w ciąży.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MCConsultants

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »