Dom » Nieruchomość

Czy warto kupić mieszkanie na rynku pierwotnym?

Czy warto kupić mieszkanie na rynku pierwotnym?
Zobacz więcej zdjęć »
Mieszkanie nowe czy z drugiej ręki? To dylemat każdego, kto decyduje się na rozpoczęcie życia w nowym miejscu i planuje kupno nieruchomości. Oba rozwiązania mają swoje zalety, a to, która opcja będzie lepsza wymaga gruntownej analizy wielu aspektów, takich jak nasze wymagania czy finansów.

Planując kupno mieszkania w pierwszej kolejności musimy odpowiedzieć sobie na pytanie, czy lepsze będzie dla nas mieszkanie z rynku pierwotnego, czy jednak będziemy rozglądać się za lokum, w którym ktoś już przed nami mieszkał. Trwający od kilku lat mieszkaniowy rozkwit można zauważyć niemal w każdym mieście, gdyż nowe inwestycje wyrastają jak przysłowiowe grzyby po deszczu. W Rzeszowie zapotrzebowanie na nowe mieszkania również jest duże, dlatego osoby marzące o czterech kątach, które pachną jeszcze nowością, bez problemu znajdą miejsce idealne dla siebie. Z pewnością poszukiwania ułatwi biuro nieruchomości w Rzeszowie, które posiada najnowsze oferty od deweloperów i profesjonalnie przeprowadzi klienta przez każdy etap transakcji.

Urządzasz jak chcesz!

Największą zaletą kupna mieszkania na rynku pierwotnym jest to, że mamy pełną swobodę w kwestii zagospodarowania i urządzenia nieruchomości. Mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim nie mają wykończonych podłóg i ścian oraz nie posiadają wyposażenia, co dla wielu osób jest ogromnym plusem, gdyż pozwala to na aranżacji jego powierzchni według własnych upodobań. Takie rozwiązanie jest o wiele wygodniejsze niż kupno mieszkania z drugiej ręki, które wymaga remontów, często bywa nawet, że nie są to kosmetyczne zmiany, ale gruntowne modyfikacje, które pochłaniają mnóstwo czasu i generują koszty, których na początku nie byliśmy w stanie przewidzieć. Mieszkania na sprzedaż w Rzeszowie pochodzące z rynku pierwotnego dają pewność, że nic nas nie zaskoczy, ponieważ są nowe i wymagają wykończenia, a nie usuwania usterek.

Estetyka i nowoczesność

To, co sprawia, że chętniej rozważamy kupno mieszkania na rynku pierwotnym to również względy estetyczne. Nowe mieszkania znajdują się w pięknych budynkach na nowoczesnych osiedlach i w przyjemnym, dobrze zagospodarowanym otoczeniu. W takich miejscach podziemne parkingi, przestronne i niezacinające się windy oraz monitoring to norma, której próżno szukać w mieszkaniach budowanych kilkanaście lat temu. Niskie bloki o efektownej architekturze, dużo zieleni, ławki i place zabaw dla dzieci to czynniki, które nie pozostają bez wpływu na ostateczną decyzję. Każdy z nas pragnie mieszkać w miejscu ładnym i przyjaznym, a jeśli rozważymy mieszkanie na sprzedaż w Rzeszowie to możemy mieć pewność, że nieruchomość w nowo powstałym bloku zaspokoi nasze estetyczne oczekiwania.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Malwinau

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 115719 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )