Dom » Budownictwo

Czysta sprawa!

Czysta sprawa!
Zobacz więcej zdjęć »
Prace remontowe dobiegają już końca, lecz mieszkanie wymaga generalnych porządków. Brzmi znajomo? Czas zoptymalizować proces twórczy! W dbałości o przyspieszenie prac wykończeniowych firma Soudal stworzyła wielofunkcyjne produkty, dzięki którym z łatwością usuniesz świeże zabrudzenia.

Chcąc uzyskać efekt czystego i odświeżonego mieszkania pamiętaj, aby możliwie na bieżąco usuwać zabrudzenia powstające podczas prac z wykorzystaniem chemii budowlanej. W tego typu przypadkach najlepiej sprawdzą się uniwersalne produkty, za pomocą których w prosty i wygodny sposób usuniesz wszelkiego typu zabrudzenia.

Zaprowadź porządek jednym ruchem ręki

Ściereczki czyszczące Swipex będą doskonałym uzupełnieniem niezbędnika każdego majsterkowicza. Wykonane z niepylącej tkaniny nasączonej mieszaniną łagodnych rozpuszczalników, substancji powierzchniowo czynnych i środków ochrony skóry sprawdzą się podczas oczyszczania elementów z pozostałości pianek, klejów, farb i uszczelniaczy. Pomogą też w usunięciu świeżych plam atramentu, tuszu, farb, olejów, a także tłuszczów ze skóry i włosów. Z pomocą ściereczek Swipex błyskawicznie usuniesz świeże zabrudzenia z narzędzi, powierzchni porowatych oraz rąk. Poręczne i szczelne opakowanie nie pozwala na wyschnięcie i utratę właściwości chusteczek. Produkt jest przy tym nieszkodliwy dla skóry i środowiska naturalnego.

 Po piance ani śladu

W przypadku uporczywych zabrudzeń z pianki poliuretanowej warto rozważyć zakup płynu czyszczącego do pianki w aerozolu. Pomaga on usunąć świeże plamy z nieutwardzonej pianki poliuretanowej z futryn, ościeży, parapetów, szkła, metali i wielu tworzyw sztucznych odpornych na rozpuszczalniki. Równie dobrze sprawdzi się podczas odtłuszczania powierzchni metalowych przed zastosowaniem poliuretanów i silikonów. Opakowanie płynu zawiera dodatkowy aplikator słomkowy zapewniający precyzyjne i oszczędne dozowanie, a jego formuła - mieszaninę rozpuszczalników i gazów pędnych nieszkodliwych dla środowiska naturalnego.                                       

Zamiast przez lata gromadzić kolekcję rozpuszczalników i chemicznych środków czystości, o wiele bardziej komfortowym rozwiązaniem będzie jednorazowy zakup kilku uniwersalnych produktów, dzięki którym skutecznie uporządkujesz przestrzeń po większości prac remontowych. Proste? Zatem do dzieła!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BestBrands

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »