Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

„Czytaj dzieciom, bo warto” w Centrum Handlowym Bielawy

„Czytaj dzieciom, bo warto” w Centrum Handlowym Bielawy
Zobacz więcej zdjęć »
Już w dniach 16-17 stycznia w godzinach 11.00-18.00 Centrum Handlowe Bielawy zaprasza całe rodziny na event poświęcony dobrej książce. Wydarzenie odbywa się w ramach III edycji ogólnopolskiej kampanii „Czytaj dzieciom, bo warto”.

W weekendowe popołudnie na najmłodszych klientów CH Bielawy i ich rodziców czeka wspólne czytanie książek, a najbardziej aktywni uczestnicy zabawy otrzymają nagrody książkowe. Podczas dwudniowego eventu nie zabraknie także takich atrakcji jak malowanie buziek, modelowanie baloników czy pozowanie do zdjęcia na tle bajkowego fotostandu. Do dyspozycji najmłodszych będą również klocki i gry w formacie XXL, zamkowe dmuchańce oraz kącik plastyczny.

„Czytanie dzieciom książek to same korzyści! Już w najbliższy weekend zaplanowaliśmy szereg atrakcji, których celem będzie zachęcenie naszych klientów do jak najczęstszej wspólnej lektury. Zapraszam wszystkich do udziału w wydarzeniu, które łączy przyjemne z pożytecznym” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor Centrum Handlowego Bielawy.

Event odbędzie się w godzinach 11.00-18.00 w strefie gastronomicznej CH Bielawy. Wstęp jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Bielawy to kompleks handlowy zlokalizowany przy głównej ulicy w dzielnicy Bielawy w Toruniu, ze strefą potencjalnych klientów sięgającą 239 000 osób w promieniu 20 minut jazdy samochodem. Przestronne wnętrza gwarantują wygodne i przyjemne zakupy. Na terenie centrum znajdują się największy w Toruniu hipermarket Carrefour oraz liczne butiki i punkty usługowe.

Właścicielem CH Bielawy jest Aerium, jedna z największych europejskich grup inwestycyjnych, deweloperskich i zarządczych. Zarządcą centrum jest Apsys Polska S.A.

www.bielawy-torun.pl

Informacje o zarządcy – Apsys Polska S.A.:

Apsys działa na rynku od 1996 roku jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, manager projektu i zarządca nieruchomości świadcząc kompleksowe usługi na rzecz centrów handlowych. W portfolio zarządczym firmy w Polsce znajduje się obecnie 22 centra handlowe o łącznej powierzchni ponad 830 000 m2, zlokalizowanych w 15 miastach. Apsys jako wiodący na rynku polskim zarządca centrów handlowych wprowadza na każdym polu swojej działalności nowatorskie rozwiązania odpowiadające najwyższym standardom i trendom rynkowym. Apsys jest leaderem na rynku polskim certyfikacji Breeam-in-Use dla działających centrów handlowych.

 

O jakości Apsys świadczy optymalne połączenie wiedzy, doświadczenia, profesjonalizmu oraz zaangażowania i pasji pracowników. Potwierdzeniem powyższego jest nagroda dla najlepszego zarządcy w konkursie CEE Retail Real Estate Awards 2013 oraz nagrody w konkursie EuropaProperty CEE Investment & Green Building Awards 2014 w kategoriach: Property Management Firm, Retail Developer of the Year oraz Company of the Year za całokształt działalności, ambitne projekty i sukces rynkowy.

 

Dodatkowe informacje na www.apsysgroup.com

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »