Gospodarka » Przemysł

Dach Voyager Club Poznań z membraną Protan SE

Membrany Protan są przeznaczone zarówno dla nowych budynków, jak i projektów do renowacji. Wyróżniają się bardzo dobrą jakością i trwałością, a ich dużą zaletą jest odporność na warunki atmosferyczne - m.in. niskie temperatury i promieniowanie UV.

Jednym z ciekawszych przykładów renowacji wykonanych w ostatnim czasie jest dach centrum samochodowego Voyager Club Poznań. Jest to interesujący przykład, gdyż remont polegał na przykryciu membraną Protan SE 1,5mm dotychczasowego pokrycia, wykonanego przy użyciu papy bitumicznej.

Wykorzystanie membrany w procesie renowacji wiąże się z wieloma korzyściami. Jest ona paroprzepuszczalna i odporna na przerastanie korzeni. Posiada jednolitą strukturę, a jej montaż jest szybki i bezpieczny, ponieważ nie wymaga pracy z otwartym ogniem.

Firma Protan jest norweską grupą przemysłową, będącą światowym liderem w technologiach membranowych. Tworzy i dostarcza membrany, systemy dachowe, systemy wentylacji i tekstylia techniczne, dostosowane zarówno do nowego budownictwa, jak i projektów przeznaczonych do renowacji. Swoje produkty sprzedaje do ponad 40 krajów na całym świecie. Wyróżnia ją kilkadziesiąt lat doświadczenia, dbałość o wysoką jakość oraz innowacyjność i  stosowanie nowoczesnych technologii.www.protan.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ewelina_Jasinska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »