Dom » Budownictwo

Dachobranie z BMI Braas tylko do 30 października

Dachobranie z BMI Braas tylko do 30 października
Zobacz więcej zdjęć »
Wrzesień był łaskawy dla wszystkich, również dla branży budowlanej. Czy cała jesień taka będzie? O tym przekonamy się już wkrótce. Tymczasem nie ma co czekać z zakupem dachówek, bo już tylko do 30 października lub do wyczerpania zapasów trwa Dachobranie 2020 – wielka promocja marki BMI Braas.

Dachówki betonowe, ceramiczne, blachodachówki panelowe - niemal wszystkie produkty marki BMI Braas zostały objęte jesienną promocją. Oferowane są w bogatej gamie kolorów oraz kształtów, co umożliwia to dopasowanie do każdego, najbardziej wymagajacego projektu oraz indywidualnych potrzeb i gustu. Warto zwrócić uwagę na propozycje w odcieniach jesieni - brązowy, miedziany, kasztanowy czy czerwień w różnych odsłonach. Wszystkie modele charakteryzuje nie tylko atrakcyjny wygląd, ale również najwyższa jakość, która daje gwarancję bezpieczeństwa i pewny dach nad głową na wiele lat.

Informacje o cenach oraz modelach objętych promocją można uzyskać u dystrybutorów BMI Braas. Wyszukiwarka punktów dystrybucyjnych wraz z danymi kontaktowymi dostępna jest na stronie producenta.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BMI Polska
http://www.bmigroup.com/pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »