Motoryzacja » Transport

Dachser inwestuje w Holandii

Dachser, globalny operator logistyczny, rozwija swoją sieć w Królestwie Niderlandów. W ramach rozbudowy oddziału w mieście Waddinxveen, położonym w Holandii Południowej, powstanie nowy budynek magazynowy o pow. blisko 18 tys. mkw.

Dzięki temu, firma zapewni klientom jeszcze sprawniejszą obsługę logistyczną.

 

Nowa inwestycja oznacza zwiększenie powierzchni holenderskiego oddziału Dachser do 93 tys. mkw, z czego ponad 50 tys. mkw. będzie przeznaczone na potrzeby magazynowania. Powstanie także 30 dodatkowych miejsc pracy. Otwarcie obiektu planowane jest na październik br. „Wraz z rozbudową chcemy stworzyć przestrzeń dla silnego wzrostu logistyki kontraktowej, a jednocześnie wzmocnić synergię między działaniami w zakresie magazynowania i sieci dystrybucji. Innowacje, digitalizacja oraz inwestowanie w miejsca pracy i ludzi to ważne filary naszej regionalnej strategii biznesowej” - mówi Aat van der Meer, dyrektor zarządzający Dachser w krajach Beneluxu.

 

Dzięki położeniu magazynu w centrum logistycznym w Waddinxveen, Dachser może zaoferować klientom strategicznie zlokalizowaną przestrzeń magazynową -  w pobliżu portu w Rotterdamie i na kilku głównych szlakach komunikacyjnych. Centrum logistyczne w Waddinxveen jest także dobrze połączone z rynkiem europejskim w ramach 90 codziennych, bezpośrednich linii drobnicowych. Dzięki ścisłemu powiązaniu z firmowym obszarem Air & Sea Logistics, Dachser dociera z Waddinxveen do wszystkich docelowych rynków na całym świecie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »