Motoryzacja » Transport

Dachser rośnie na wschodzie Chin

Dachser, globalny operator logistyczny, otworzył nowe, powiększone biuro w chińskim Nankinie. Dzięki temu powierzchnia tamtejszego oddziału wzrosła blisko dwukrotnie, zapewniając lokalizacji możliwość dalszego rozwoju w przyszłości.

„Przeprowadzka do większego biurowca pokazuje, że Dachser Nankin, podobnie jak nasze pozostałe oddziały w północnej części Chin, będą napędzać długotrwały rozwój naszej firmy na rynku dzięki wysokiej jakości usługom dla lokalnych i międzynarodowych firm” - mówi Yves Larquemin, dyrektor zarządzający Dachser Air & Sea Logistics North China.

 

Stabilny wzrost w Nankinie

Przez siedem lat oddział Dachser w Nankinie odnotowywał stabilne wzrosty. Operator zaczynał działalność w tej chińskiej lokalizacji od biura odpowiadającego wyłącznie za transport morski, jednak od czasu wprowadzenia systemu Othello w 2018 r. zajmuje się także obsługą przesyłek lotniczych. Aby pomieścić rosnący zespół i zapewnić gotowość oddziału do dalszego rozwoju, konieczne było przeniesienie się do większej przestrzeni. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »