Motoryzacja » Transport

Dachser ze specjalnymi czarterami cargo do Chin

W odpowiedzi na ograniczenia w zakresie transportu przesyłek lotniczych związane z epidemią wirusa COVID-19, Dachser Air & Sea Logistics opracował plan awaryjny polegający na uruchomieniu specjalnych rejsów czarterowych.

Dzięki temu klienci, w tym firmy z Polski, mogą skorzystać z solidnego i niezawodnego serwisu z Frankfurtu do Chin. Z naszego kraju w ten sposób zostały już wysłane m.in. maseczki ochronne.


Ze względu na epidemię koronawirusa wiele linii lotniczych zawiesiło loty do Chin, co przełożyło się na ograniczony dostęp do przestrzeni cargo. W związku z tym zespół Dachser Global Management Air organizuje własne loty czarterowe do Państwa Środka. Pierwszy z kilku zaplanowanych lotów do Szanghaju przebiegł pomyślnie. W ramach tego rejsu, Dachser przetransportował m.in. różnego rodzaju środki medyczne. Dachser Polska również już realizuje pilne przesyłki eksportowe do Chin wykorzystując to unikalne rozwiązanie. Wśród klientów jest głównie branża motoryzacyjna, ale wysyłane są również maszyny, urządzenia oraz np. pilne dostawy maseczek ochronnych.


Dostawca usług logistycznych Dachser zapewnia klientom solidną i niezawodną obsługę cargo między Chinami i pozostałymi państwami na świecie. Kolejne rejsy czarterowe z Frankfurtu będą realizowane do końca marca. Rozważana jest także opcja organizacji lotów z Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Ameryki Łacińskiej.

 
Dzięki temu dedykowanemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom niezawodne możliwości w zakresie transportu do Chin, a tym samym reagować na ograniczenia związane z rozwojem nowego koronawirusa“ – mówi Timo Stroh, szef Global Air Freight w Dachser.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PractumConsulting

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »