Rozrywka i wypoczynek » Sport

DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ W GALERII KATOWICKIEJ. OKO W OKO Z PIERWSZYM TRENEREM KADRY SIATKARZY

DAJ SIĘ ZASKOCZYĆ W GALERII KATOWICKIEJ.  OKO W OKO Z PIERWSZYM TRENEREM KADRY SIATKARZY
Zobacz więcej zdjęć »
Lubisz niespodzianki? Chcesz spotkać Vitala Heynena, pierwszego trenera Reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn oraz jednego z czołowych siatkarzy? A może to właśnie do ciebie szkoleniowiec uśmiechnie się i podaruje ci coś wyjątkowego?Lubisz niespodzianki?

 

18 maja Galeria Katowicka, wraz z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej i Miastem Katowice, przygotowała dla odwiedzających niesamowite przeżycia. Wystarczy w godzinach 18:00 – 20:00 pojawić się – najlepiej na parterze centrum handlowego i … spodziewać się niespodziewanego.

 

Klienci, odwiedzający Galerię Katowicką, bywają zaskakiwani różnorodnymi pozytywnymi akcjami, proponowanymi przez obiekt. Nie będą więc zdziwieni, gdy już w najbliższy piątek, 18 maja od godziny 18:00, będą mogli – także na żywo - spotkać pierwszego trenera polskiej kadry siatkarskiej oraz jednego z zawodników – w nieco odmiennej, niż zwykle, roli. Jakiej?

 

- Rola, w jakiej wystąpią nasi goście, będzie niespodzianką dla odwiedzających – mówi Aleksander Poltier, Marketing Manager Galerii Katowickiej. – Na pewno będzie dużym zaskoczeniem, gdy klienci nagle usłyszą i zobaczą trenera oraz znanego zawodnika w jednym z miejsc w naszym obiekcie. Trzeba jednak będzie pojawić się w konkretnym miejscu i mieć nieco szczęścia, ale jestem pewien, że nie sprawi to zbyt wiele kłopotów. Podpowiem, że warto bacznie obserwować nośniki multimedialne w naszym Centrum – dodaje.

 

Wizyta trenera Heynena i jednego z czołowych zawodników Kadry Narodowej w Galerii Katowickiej będą nie lada gratką nie tylko dla fanów siatkówki. To także doskonała okazja, by każdy mógł „na żywo” spotkać kluczowe postacie kadry, zamienić z nimi kilka słów czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Szczęśliwcy mają także szansę na otrzymanie zaproszenia na mecz Siatkarskiej Ligi Narodów w Spodku w dniu 25 maja 2018. Polska zagra wtedy z Koreą Południową.

 

Wydarzenie w Galerii Katowickiej towarzyszy promocji Siatkarskiej Ligi Narodów, najmłodszego „dziecka” Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej (FIVB), w której w tym roku gra 16 najlepszych światowych zespołów. Celem Siatkarskiej Ligi Narodów jest podniesienie poziomu sportowych akcji dla fanów i zapewnienie światowej klasy platformy do rywalizacji i rozwoju dla zawodników.

 

Zapraszamy!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »