Dom » Wnętrza
Daj spokój… i tak się wyśpisz!
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Często jednak nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nie tylko od długości snu, ale również od dobrze dobranego materaca zależy to, czy następnego dnia obudzimy się wyspani i odprężeni, czy też wstaniemy przysłowiową lewą nogą.
Dobry sen to dobry dzień
Zdrowy sen to podstawa dobrze rozpoczętego dnia. Dlatego warto zadbać o to, by nasza sypialnia sprzyjała wypoczynkowi. Ładna pościel czy miła atmosfera odgrywają istotną rolę, jednak komfort snu zależy przede wszystkim od podłoża, na którym śpimy. Wybierając materac, warto więc pamiętać o tym, żeby był dostosowany do naszych indywidualnych cech, takich jak waga, wzrost, a także pozycja, w jakiej śpimy. Pomocne okazuje się przetestowanie wybranego modelu jeszcze przed zakupem. Jeśli to możliwe, już w sklepie powinniśmy położyć się na materacu i sprawdzić czy nam odpowiada.
- Nasze ciało potrzebuje czasu, aby zaadaptować się do nowych warunków spania, dlatego w IKEA Kraków dajemy klientom 90 dni na przetestowanie zakupionego materaca w domu. Jeżeli okaże się, że jest na przykład zbyt twardy, można go bezpłatnie wymienić na inny - mówi Anna Knapik, Kierownik Marketingu IKEA Kraków. - Doskonałą okazją do tego, by zrobić pierwszy krok na drodze do zdrowego snu, jest trwająca do 30 marca akcja „Daj spokój... i tak się wyśpisz", w ramach której wszystkie nasze materace są tańsze o 10 % - dodaje.
Bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutą Od 10 lutego do 30 marca codziennie w krakowskim sklepie IKEA w ramach akcji „Daj spokój... i tak się wyśpisz" można skorzystać z bezpłatnych porad doświadczonych fizjoterapeutów. Pomocnych wskazówek dotyczących doboru materaca udzielają oni w Dziale Sypialni, w godzinach otwarcia sklepu (pon.-sob. 10.00-21.00, niedz. 10.00-20.00).
Nadesłał:
Open Media
|

Czym jest podbitka dachowa i dlaczego jest tak ważna?
Śledztwo w Hydropolis i naukowe odkrycia w Gdyni. Wielki finał programu edukacyjnego „Życie nad wodą
Jubileuszowa edycja Szekspira w Parku!
Światło i ciepło pod kontrolą – komfort bez zasłaniania okien
Manago AI, dawniej SALESmanago, zaprezentowało nową tożsamość i własny system agentic AI
Komentarze (0)