Technologie » AGD - RTV

Dajmy Jazzu! Wyjątkowy DJ Set Hirka Wrony w Saturn Złote Tarasy

Już 17 maja w warszawskim salonie Saturn w Złotych Tarasach na miłośników jazzowych brzmień czeka nie lada gratka.

17 maja o godz. 17 specjalny DJ Set z nagraniami z albumów „Dajmy Jazzu” zaprezentuje Hirek Wrona – znakomity dziennikarz muzyczny, współtwórca kolekcji. Wstęp na spotkanie, zorganizowane przez Saturn oraz Magic Records, jest bezpłatny.

Podczas swego wyjątkowego DJ Set’u, Hirek Wrona przedstawi nagrania, które znalazły się na albumach z serii „Dajmy Jazzu”. W szczególny sposób uwzględnione zostaną nagrania umieszczone na najnowszym, siódmym już albumie z kolekcji – „Czarno-biały jazz”, który swą premierę miał 12 maja. Po zakończeniu muzycznej prezentacji, będzie również możliwość osobistego spotkania z Hirkiem Wroną, podczas podpisywania przez niego płyt.

Seria „Dajmy Jazzu” to kolekcja wybitnych nagrań dokonanych dla Verve Music Group, Blue Note, Impulse i Concord Music Group przez największych artystów jazzu. Seria powstała we współpracy z Hirkiem Wroną – znakomitym znawcą muzycznych gatunków, aktywnym od wielu lat także jako DJ. Selekcja oraz układ nagrań, składających się na repertuar albumów kolekcji „Dajmy Jazzu!” jest jego autorskim wyborem. Najważniejsi w historii jazzu artyści, wybitne nagrania oraz konsekwentne ich konfiguracje, będące niejako projekcją olbrzymiej wiedzy o muzyce jazzowej i miłości autora serii do sztuki muzycznej – to najważniejsze atuty albumów z serii „Dajmy Jazzu!”. To one sprawiają, że wszystkie płyty z kolekcji są znakomitą propozycją zarówno dla wiernych fanów jazzu, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją muzyczną przygodę z nim.

Kolekcja „Dajmy Jazzu!”, przygotowana przez Magic Records, jest dostępna wyłącznie w sklepach sieci Saturn i MediaMarkt.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

roots_as

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »