Technologie » Internet

Dajopis.pl - nowy serwis nie tylko dla młodzieży

Dajopis.pl - nowy serwis nie tylko dla młodzieży
Zobacz więcej zdjęć »
Nowy serwis Wirtualnej Polski, dajopis.pl, skierowany jest głównie do młodzieży. Korzystać z niego może jednak każdy i to bez względu na wiek. Serwis ma z założenia stanowić bazę opisów – zarówno tekstowych, jak i graficznych – wykorzystywanych przez użytkowników komunikatorów internetowych.

Opisy znajdujące się w serwisie podzielone zostały na kategorie tematyczne, np. Cytaty, Miłosne, Świąteczne, Śmieszne, z PRL, Obcojęzyczne, Graficzne.

Użytkownicy mają możliwość dodawania własnych opisów oraz pobierania na komunikatory tych zgromadzonych w serwisie. Bez znaczenia jest też, z jakich systemów IM korzystają. By dodać opis nie trzeba być zalogowanym - serwis ma charakter otwarty.

„Dajemy internautom możliwość modyfikacji opisów według własnych potrzeb i upodobań - mówi Przemysław Piech z Wirtualnej Polski, koordynator projektu - Ponieważ Wirtualna Polska ma własny komunikator, SPIK, jego użytkownicy mogą pobierać opisy automatycznie, za jednym kliknięciem."

Dodane opisy można punktować, dzięki czemu powstaje ranking tych najciekawszych  i najbardziej zabawnych (zakładka Najlepsze opisy). Na głównej stronie serwisu prezentowane są też codzienne opisy najczęściej pobierane i najpopularniejsze tagi użytkowników.

http://dajopis.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wirtualna Polska
http://www.wp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »