Kultura, sztuka » Kultura

Dancing Swing & Sway przed Galerią Krakowską

Już 1 lipca plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego zamieni się w roztańczony parkiet Złotej Ery Swingu.

W ramach tanecznego wydarzenia przed Galerią Krakowską spotkają się tancerze rodem z lat 20. ubiegłego wieku wraz z najsłynniejszym polskim zespołem jazzu tradycyjnego Jazz Band Ball. W nowy miesiąc wejdziemy tanecznym krokiem!

To będzie wybuchowa mieszanka tańca i jazzu, do której zaproszeni zostaną wszyscy przechodnie mijający zaaranżowany parkiet. Taneczny pokaz w rytm muzyki sprzed wieku będzie okazją nie tylko do obejrzenia taneczno-muzycznego show, ale też do tego, żeby tanecznym krokiem rozpocząć niedzielne popołudnie. Każdy, kto w czasie trwania Dancing Swing & Sway pojawi się na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego zostanie zaproszony do tańca, a przy okazji odbędzie podróż do szalonych lat 20.

Dancing Swing & Sway z Jazz Band Ball Orchestra, czyli, pokazy tańca z muzyką na żywo odbędą się w najbliższą niedzielę (1 lipca) w godzinach 13:00-15:30 na placu Jana Nowaka Jeziorańskiego przed Galerią Krakowską. W ramach eventu tancerze będą zachęcać przechodniów do wspólnego tańca. 

Więcej informacji udziela:

pr@galeriakrakowska.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »