Firma » Praca

Danone Pracodawcą Godnym Zaufania 2013

Danone Pracodawcą Godnym Zaufania 2013
Zobacz więcej zdjęć »
Nagroda dla najlepszego pracodawcy 2013 roku przyznana! Kapituła Konkursu „Pracodawca Godny Zaufania przyznała firmie Danone Sp. z o.o. tytuł laureata V edycji Konkursu. Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród odbyło się 5 listopada w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Tytuł Pracodawcy Godnego Zaufania przyznawany jest firmom i instytucjom docenianym za prowadzenie polityki pracowniczej uwzględniającej rozwój zawodowy osób zatrudnionych, ochronę ich praw, a dzięki prowadzonym działaniom skutecznie budującym więź pracowników z firmą. Danone, wielokrotnie doceniany za działania na rzecz pracowników (nagrody m.in. Mama w pracy, Best Companies for Leadership, Praca na Czysto), stale potwierdza działaniami opinię pracodawcy godnego zaufania. W Danone nieustannie troszczymy się o przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy dla naszych pracowników. Cieszymy się , że Kapituła konkursu wysoko oceniła nasze programy socjalne, szerokie możliwości doskonalenia umiejętności zawodowych i zdobywania dodatkowej wiedzy, pomoc dla pracowników i członków ich rodzin w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Z roku na rok staramy się wprowadzać nowe i lepiej dopasowane rozwiązania, być coraz lepszym miejscem zarówno pracy jak i rozwoju. – przyznała Joanna Bieżuńska-Szewczyk, Kierownik ds. Komunikacji Wewnętrznej i Budowania Wizerunku Pracodawcy firmy Danone. Kapituła Konkursu o Tytuł „Pracodawca Godny Zaufania” przyznała nagrody trzem firmom, reprezentującym branże: przemysł spożywczy, ubezpieczenia i usługi teleinformatyczne. Przyznawana jest również nagroda dla dziennikarzy zasłużonych w promocji pozytywnych rozwiązań w zakresie polityki pracowniczej. W skład Kapituły weszli przedstawiciele m.in.: KIG, Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, Instytutu Globalizacji, Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania, Centrum Monitorowania Wolności Prasy przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich, Stowarzyszenia Integracja i Współpraca, Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Magda Sułek-Domańska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »