Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Dariusz "Tiger" Michalczewski podczas "Lata z Tigerem" w Kolnie

Dariusz "Tiger" Michalczewski podczas "Lata z Tigerem" w Kolnie
Zobacz więcej zdjęć »
Już w najbliższą niedzielę, 27 czerwca br. na stadionie miejskim w Kolnie Fundacja Darka Michalczewskiego „Równe Szanse” rozpocznie pierwszą w tym roku imprezę z cyklu „Lato z Tigerem”. Gwiazdą i gościem specjalnym gali będzie wielokrotny Mistrz Świata w boksie – Dariusz „Tiger” Michalczewski.

Dariusz Michalczewski bardzo mocno angażuje się w działalność Fundacji „Równe Szanse”, dzięki czemu mieszkańcy Kolna i okolic będą mieć okazję do spotkania najbardziej utytułowanego polskiego pięściarza.

Podczas eventu uczestnicy będą mieli możliwość porozmawiania ze słynnym pięściarzem, otrzymania autografu oraz sfotografowania się z byłym Mistrzem Świata.

W czasie imprezy „Lato z Tigerem” sportowych emocji dostarczy m.in. rywalizacja młodych pięściarzy, którzy będą walczyć pod patronatem Fundacji „Równe Szanse”. Zgodnie z główną ideą akcji „Szukamy nowego Tigera” w programie eventu przewidziane są 4 walki amatorskie, w których wezmą udział podopieczni Fundacji „Równe Szanse”. Wszystkim walkom będzie przyglądał się popularny Tiger.

Na koniec przewidziana jest walka wieczoru o pas BBU wagi lekkiej, zakontraktowana na 8 rund. W ringu zmierzą się Dariusz Snarski z Dzmitrym Lubaczkinem z Białorusi. Drugą zawodową walką gali będzie pojedynek byłego mistrza Polski wagi średniej Roberta Świerzbińskiego z Białorusinem Makarem Dzianisem.

Atrakcją tegorocznej imprezy „Lata z Tigerem” będą konkursy i pokazy taneczne Rafała TITO Kryli – finalisty pierwszej edycji programu You Can Dance. Odbędzie się także występ zespołu Hitano, jednego z nielicznych zespołów cygańskich w Polsce grający tradycyjna muzykę romską. Na zakończenie imprezy odbędzie się koncert znanego belgijskiego piosenkarza - Danzela.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

pogonowski.p@wp.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »