Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Dbaj o zdrowie także podczas zakupów - akcji profilaktyczna w CH Czyżyny

Centrum Handlowe Czyżyny we współpracy ze Szpitalem Specjalistycznym im. Stefana Żeromskiego SP ZOZ w Krakowie organizuje kolejną edycję akcji profilaktycznej „Dbaj o zdrowie”.

W ramach wydarzenia, w sobotę 22 kwietnia br. w godzinach od 10:00 do 17:00, Klienci Centrum Handlowego Czyżyny będą mogli wykonać bezpłatne badanie poziomu cukru i cholesterolu we krwi. Wyniki badań na miejscu skonsultuje lekarz. Osoby zainteresowane będą także mogły zmierzyć ciśnienie oraz skorzystać z pomocy personelu szpitala w zakresie oznaczania wskaźnika masy ciała (BMI) i obliczania idealnej wagi. W ramach akcji udzielane będą także porady dietetyczne w przypadku cukrzycy lub nadwagi, a dla osób badających się Centrum Handlowe Czyżyny przygotowało upominki.

Celem akcji „Dbaj o zdrowie” jest przypominanie o konieczności wykonywania badań profilaktycznych, które stanowią ważny element wczesnej diagnostyki i powinny być powtarzane minimum raz w roku.

- Akcja „Dbaj o zdrowie” każdorazowo spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Regularne badania i kontrola stanu zdrowia stanowią istotny element zapobiegania wielu chorobom. Dlatego serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszego centrum handlowego i wykonania badań w trosce o swoje zdrowie  – mówi Edyta Murzyn z Centrum Handlowego Czyżyny.

Akcja będzie zlokalizowana w pasażu Centrum Handlowego Czyżyny mieszczącego się przy ul. Medweckiego 2.

Więcej informacji na www.centrum-czyzyny.pl oraz na www.facebook.com/CHCzyzyny/.

 

Informacje o Centrum Handlowym Czyżyny:

Centrum Handlowe Czyżyny to jedno z pierwszych centrów handlowych w Krakowie, zlokalizowane w dzielnicy Nowa Huta. Posiadając bogatą ofertę gastronomiczną, Centrum Czyżyny jest idealnym miejscem na spotkanie towarzyskie i kompaktowe zakupy. Ofertę Centrum uzupełnia bowiem obecność hipermarketów Carrefour oraz Leroy Merlin, a także galeria z ponad 90 sklepami i punktami usługowymi. Centrum Handlowe Czyżyny wyróżnia sąsiedztwo dworca PKS oraz łatwy dostęp do Centrum komunikacją miejską.

 

Właścicielem Centrum Handlowego Czyżyny jest Flamingo 4 sp. z o.o. Bainbridge Poland Kraków sp.k. Zarządcą obiektu jest firma Apsys Polska S.A.

 

www.centrum-czyzyny.pl

 

 

 

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

katarzynat2

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »