Firma » Reklama

Debiut kinowy Virtu!

Debiut kinowy Virtu!
Zobacz więcej zdjęć »
9 lipca br. Firma Virtu z Zawiercia zadebiutowała na dużym ekranie. Premiera nowego filmu dwukrotnego zdobywcy Diamentów Forbsa związana jest z najnowszą kampanią marketingową firmy.

„Zdecydowaliśmy się stworzyć reklamę, różniącą się od tych, które widzimy na co dzień, gdzie pierwsze skrzypce miały grać lalki. Po tym jak powstał pomysł wiedzieliśmy, że jest tylko jedna osoba w Polsce, która może pomóc nam go zrealizować - KONY, finalista drugiej edycji Mam Talent." - mówi Maciej Rachtan, właściciel agencji Euroforum z Katowic, która współpracowała z Virtu przy tworzeniu kampanii. „Virtu ma dwóch, nowych bohaterów - kucharza Macaroniego oraz Cebulę, postacie pełne poczucia humoru, które od 9 lipca już zawsze będą się kojarzyć z marką Virtu".

Firma Virtu istnieje na rynku od 1992 roku. Specjalizuje się w produkcji dań gotowych. W tym roku po raz drugi została uhonorowana Diamentem Forbsa oraz znalazła się na liście firm najszybciej zwiększających swoją rynkową wartość.

Euroforum jest częścią grupy firm, która działa na rynku od 2000 roku. Właścicielami firmy jest rodzeństwo Agnieszka i Maciej Rachtan. Euroforum zajmuje się przygotowywaniem kampanii marketingowych, działaniami PR, organizacją eventów oraz szkoleń. Są również twórcą rajdu Poland Trophy oraz rajdów typu cross country.

Więcej informacji na stronie: www.euroforum.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Euroforum

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »