Kultura, sztuka » Muzyka

Debiutancka płyta Indeed

Debiutancka płyta Indeed
Zobacz więcej zdjęć »
Na rynku muzycznym pojawiła się debiutancka płyta zespołu Indeed, która jest mieszanką rockowych brzmień, z odrobiną nowoczesnych, elektrycznych dźwięków.

Zespół Indeed powstał jesienią 2009 roku. Od tamtego czasu grupa samodzielnie pracowała nad swoim pierwszym muzycznym dzieckiem – płytą zatytułowaną przewrotnie – „Indeed”. Na krążku znajduje się 13 kompozycji, które uświetnia silnym, rokowym głosem wokalistka - Aleksandra Bojanowska. 

 

Pozostali członkowie załogi to: Alek Gruszka(bas, gitara, klawisze), Jarek Denis (gitara), Piotrek "Posejdon" Pawłowski (bębny) i Krzysztof "Bazyl" Deptuła (gitara).

„Przy pracy nad płytą nie korzystaliśmy ze studia nagrań, zewnętrznych realizatorów czy producentów. Chcieliśmy udowodnić, że niepotrzebne są do tego ani pieniądze, ani drogie studia - wystarczy pasja i głowa na karku.” – mówi Marta Gruszka – manager zespołu.

Zespół regularnie występuje na największych polskich scenach, poprzedzając koncerty takich zespołów jak Bracia czy Coma. 16 września grupa zagrała „pierwsze skrzypce” na koncercie promującym ich debiutancką płytę. Gościnnie wystąpili na nim Anja Orthodox i Skaya.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kowalka

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »