Kultura, sztuka » Muzyka

Debiutancki album Karin Ann 'through the telescope'. Słowacka artystka ma szansę na światową karierę

Debiutancki album Karin Ann 'through the telescope'. Słowacka artystka ma szansę na światową karierę
Zobacz więcej zdjęć »
Słowacka artystka alt-popowa, Karin Ann, wydała właśnie swój debiutancki album 'through the telescope'. Płyta wyprodukowana została we współpracy z Benjaminem Lazar Davisem i Willem Graefe z zespołu Okkervil River.

Poszerzając swoje brzmienie, Karin Ann przechodzi od marzycielskiego do alternatywnego popu, wskazując takich twórców jak Mazzy Star, Stevie Nicks czy Hozier jako inspiracje. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

„Zawsze wierzyłam w moc muzyki do łączenia ludzi, więc chociaż 'through the telescope' zagłębia się w głębię moich emocji i doświadczeń, nie lubię zbytnio rozkładać moich piosenek na części. Zamiast tego tworzę je z myślą, że każdy słuchacz znajdzie swoje własne, unikalne połączenie i znaczenie. Współpraca z Benjaminem i Willem nad tym albumem była dla mnie przełomowa – nasze energie po prostu się zgadzały – i stworzyliśmy coś, z czego jestem naprawdę dumna", mówi Karin.

 

Album zapowiada wydany wraz z płytą singiel „i don’t Believe in God”. W teledysku gościnnie pojawia się Imogen Heap, z którą Karin Ann współpracowała przy remiksie singla „false gold”.

Podczas gdy piosenka dotyka osobistych zmagań, spektakularnie zrealizowany teledysk zgłębia tematykę prześladowań religijnych i społecznych niesprawiedliwości. Czerpie inspirację z wydarzeń historycznych, takich jak między innymi procesy czarownic. 

 

Album 'through the telescope' dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingowych.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dobro.mgmt

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »