Firma » Biznes

DECALU - wspólna marka SO EASY SYSTEM i Deceuninck dla systemów SO EASY.

SO EASY SYSTEM zmienia nazwy systemów należących do rodziny SO EASY. Obecnie przełomowe rozwiązania powstające w tej technologii dostępne będą na rynku pod marką DECALU.

DECALU - nowa marka produktów SO EASY

W związku z realizacją umowy joint-venture zawartej z Deceuninck na początku bieżącego roku i powołaniem wspólnej spółki DECALU Solutions, firma SO EASY SYSTEM zdecydowała się wprowadzić zmiany i ujednolicić nazwy produktów powstających w innowacyjnej technologii SO EASY.

- Nowe nazwy oparte będą na marce handlowej DECALU i parametrach użytkowych, co mamy nadzieję, ułatwi wszystkim naszym klientom identyfikowanie specyfiki poszczególnych produktów i globalną komunikację – tłumaczy decyzje Tomasz Weśniuk, Prezes SO EASY SYSTEM i DECALU Solutions.

Obecnie linie SO EASY dostępne będą pod nazwami:

- DECALU 88 STANDARD (wcześniejsza nazwa SETH)

- DECALU 88 HIDDEN (wcześniejsza nazwa HAPI)

- DECALU 88 NEW STEEL (wcześniejsza nazwa MUT)

- DECALU 94 RETRO (wcześniejsza nazwa CHEPRI)

- DECALU 110 STEEL (wcześniejsza nazwa AMON)

 

Systemy drzwiowe SO EASY:

- DECALU 88 DOORS (wcześniejsza nazwa MAAT)

- DECALU 88 FOLDING DOORS (wcześniejsza nazwa HORUS)

- DECALU 163 SLIDE (wcześniejsza nazwa SZU)

 

Specjalne systemy:

- okna skandynawskie – DECALU 101 SCAND (wcześniejsza nazwa SCAND)

- okna pełnoobrotowe- DECALU 88 OPEN OUT (wcześniejsza nazwa OPEN OUT)

 

Profile aluminiowe wykonane w technologii SO EASY cechuje czysta forma i wyjątkowa szybkość montażu. Wyróżnikiem technologii jest zastosowanie zagniatanych uszczelek w profilach, zastąpienie uszczelki centralnej dodatkową uszczelką zewnętrzną i innowacyjnym plastikiem centralnym oraz osłonięcie rowka okuciowego profilem tworzywowym. System zawiera również takie rozwiązania jak system odwodnienia ukrytego, klamki bezrozetowe czy ukryte zawiasy w standardzie. Wszystkie rozwiązania są ze sobą zintegrowanie - oznacza to pełną kompatybilność ze wszystkimi systemami SO EASY, które  dostępne są w pięciu, łatwych w utrzymaniu i konserwacji, liniach stylistycznych.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SO EASY SYSTEM sp. z o.o.- firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji aluminiowych systemów okiennych i drzwiowych  w technologii SO EASY (pierwotnie pod nazwami: Seth,  Hapi, Chepri, Mut, Scand, Open Out, systemy drzwiowe Maat). W ofercie firmy są również systemy BLYWEERT: fasadowe (Kratos, Triton) oraz okienne (Apollo, Hercules, Triton) i drzwiowe (Hercules, Kolos, Harmonia, Hestia, Notus, Triton).

Firma istnieje od 2008 roku i stanowi część belgijskiego firmy  SO EASY Holding  BVBA. W latach 2008- 2018 prowadziła działalność pod marką Blyweert Aluminium. W 2018 r. w związku z dynamicznym rozwojem i w wyniku prowadzonej polityki ekspansji, zmieniła nazwę na SO EASY SYSTEM sp. z o.o. W 2019 roku SO EASY HOLDING  BVBA podpisała umowę joint-venture (50/50) z firmą  Deceuninck SA. , notowaną na giełdzie papierów wartościowych w Brukseli, na mocy której w czerwcu 2019 r powstała spółka Decalu Solutions sp. z  o.o., a aluminiowe rozwiązania technologiczne SO EASY pod marką DECALU stały się częścią oferty handlowej Deceuninck.

 

Siedziba, dział R&D i zakład produkcyjny SO EASY SYSTEM Sp. z o.o. znajdują się w Czosnowie pod Warszawą.

Systemy aluminiowe So Easy System są chronione patentami oraz posiadają międzynarodowe i polskie certyfikaty techniczne (min. CWCT, ITB, PKN ). W maju 2019 roku Europejski Urząd Patentowy przyznał technologii SO EASY ochronę petentem europejskim.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ANNA.KOWALEWSKA@MAKEWOW.PL

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »