Dom » Wnętrza

Dekada z OKK! design. 19. edycja po pandemicznej przerwie

Dekada z OKK! design. 19. edycja po pandemicznej przerwie
Zobacz więcej zdjęć »
OKK! design to wydarzenie, które od lat przyciąga profesjonalistów związanych z branżą architektury i wnętrz oraz wszystkich miłośników designu. W tym roku cykl zapoczątkowany przez Olgę Kisiel-Konopkę, właścicielkę agencji OKK! PR, obchodzi swój jubileusz.

19. edycja obfitowała w liczne atrakcje i serię dyskusji z wiodącymi polskimi architektami, o tym co w designie i architekturze jest obecnie najważniejsze. Ponad dwustu gości wysłuchało prelekcji największych autorytetów w branży i prezentacji partnerów wydarzenia: Cosentino, Geberit, Kolektywni, Vasco, Samsung, Barlinek, VZÓR, Kontakt SIMON, Profim / Flokk oraz Łódź Design Festival.

Cykl OKK! design powstał 10 lat temu w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie na poszerzanie wiedzy osób zaangażowanych w tematy powiązane z architekturą i designem. Jego uczestnicy uzupełniają się w działaniach, dzieląc się energią, doświadczeniem i kontaktami, pomagają przełożyć wiedzę i kompetencje czołowych producentów wyposażenia wnętrz, na branżę architektoniczną.

„OKK! design jest dla mnie wydarzeniem szczególnym, zarówno pod względem wielowątkowości zagadnień związanych z designem i architekturą, jak również emocji towarzyszących każdemu z naszych eventów. W tym roku czułam wielką radość i odpowiedzialność - świętowaliśmy bowiem 19. edycję i dziesięciolecie powstania tej idei. Dla architektów i projektantów, którzy przyjeżdżają spotkać się z nami z całej Polski, OKK! design ma wiele znaczeń i wiąże się z fantastycznymi wspomnieniami. Miłośnicy wzornictwa kojarzą go natomiast z możliwością poszerzenia swej wiedzy o urządzaniu wnętrz i okazji do spotkania się z pierwszoplanowymi postaciami współczesnej sceny projektowej. Przez ostatnich 10 lat OKK! design stał się jednym z ważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce. Teraz, po pandemicznej przerwie, chcieliśmy dać naszym gościom zastrzyk energii, kreując przestrzeń do merytorycznych dyskusji o wyzwaniach stojących przed architektami i producentami, a także planach na przyszłość. Jubileuszowy OKK! design pozwolił przyjrzeć się bliżej zmianom i tematom dotyczącym zrównoważonego rozwoju i gospodarce cyrkularnej. Chcieliśmy, by nasze urodziny były także wspólnym świętem przyjaciół agencji OKK! PR, która w tym roku również obchodzi swoje dziesięciolecie. 19. edycję OKK! design spędziliśmy w fantastycznym gronie, wzruszaliśmy się i śmieliśmy, bo architektoniczny manifest jednego z zaproszonych gości, prof. Jana Sikory rozbawił wielu z nas do łez. Dyskutowaliśmy, inspirowaliśmy się, wspominaliśmy i bliżej poznaliśmy nowe osoby i marki, które pojawiły się na MYSIEJ 3 po raz pierwszy" - mówi Olga Kisiel-Konopka, Dyrektor Zarządzający OKK! PR.

Gośćmi specjalnymi 19. edycji OKK! design byli m.in. Michał Piernikowski ( Łódź Design Festival), Dora Kuć i Karina Snuszka (studio architektoniczne Mood Works), prof. Jan Sikora (Sikora Wnętrza), arch. Aleksander Jankowski (JIO), Ewa Mierzejewska (kuratorka sztuki i ekspert „Dzień Dobry TVN"), Agnieszka Gruszczyńska-Hyc (Dobre Wnętrze, M jak mieszkanie, urządzamy.pl), Marcin Szczelina (Architecture Snob), Anna Grużewska (Czas na Wnętrze), Katarzyna Księżopolska (MAGAZIF), arch. Maria Miland (Art in Architecture festival), arch. wnętrz - Agnieszka Musiał - Ambasador Geberit  oraz Kolektywni.org (BORCAS, LOFT DECORA, MILONI, NOBONOBO i SWALLOW'S TAIL), arch. Jacek Tryc ( Tryc Wnętrza), arch. Jakub Krzysztofik - Prezes SARP Łódź, arch. Marta Sękulska-Wrońska - Prezes OW SARP (WXCA), arch. Jan Chwedczuk (Zarząd OW SARP) oraz arch. Magdalena Federowicz-Boule - Zarząd OW SARP (Tremend). Spotkanie poprowadziła Ewa Trzcionka.

Kolejna 20. edycja OKK! design już niebawem.

Patroni medialni: Elle Decoration, LABEL, Dobre Wnętrze, Czas na Wnętrze, Weranda, M jak mieszkanie, A&B, Architektura Muratora, Urządzamy.pl, MAGAZIF, WHITE MAD, Architekt Wnętrz, Archi Snob, viva dom, designdoc.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 6 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »