Dom » Wnętrza

Dekor Fendo Produktem Roku 2016 Meble Plus

Dekor Fendo Produktem Roku 2016 Meble Plus
Zobacz więcej zdjęć »
Zaskakujący jak fale połyskujące w srebrzystym świetle księżyca, dekor Frendo Interprint został wyróżniony w konkursie "Produkt Roku 2016" magazynu Meble Plus. Kilkudziesięcioosobowe jury przyznało mu nagrodę główną w kategorii "Materiały do uszlachetniania płyt".

Pochodzący z kolekcji SWAP, która powstała z myślą o dekorach przeznaczonych na laminaty CPL i HPL, Fendo to wzór wyjątkowy. Elementy jego rysunku niemalże wyłaniają się z tła utrzymanego w eleganckim odcieniu szarości. Nieregularnie ułożone kwadraciki sprawiają wrażenie jakby utrzymywały się na falach. Efekt ten potęguje sposób ich wykończenia. Cześć z nich połyskuje - dokładnie jak woda odbijająca promienie, natomiast część jest doskonale matowa. Wszystko to razem tworzy niesamowity efekt dekoracyjny.
Fendo znakomicie odnajdzie się m.in. w zaaranżowanych w stylu industrialnym kuchniach, komponując się z elementami zabudowy wykonanymi ze stali i aluminium. Dobrze będzie również wyglądał na laminacie HPL zastosowanym na kuchennej ścianie, lub nad blatem roboczym.
Prestiżową nagrodę dla dekoru Fendo, wręczono podczas Gali Meblowej, która odbyła się 11 lutego 2016 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (podczas „4 Design Days”). Pamiątkową statuetkę - doskonale znane w branży meblowej krzesełko, z rąk Marty Borowskiej – redaktor naczelnej grupy produktów branżowych wydawnictwa Publikator i Mariusz Golaka – redaktora prowadzącego „Meble Plus”, odebrała Sylwia Lasota - Kierownik ds. Sprzedaży Krajowej i Marketingu firmy Interprint Polska.
Konkurs „Meble Plus – Produkt Roku” to jedno z najstarszych wydarzeń dedykowanych branży meblarskiej w kraju. W jego ramach liczące ponad 30 osób jury, wskazuje najbardziej wyróżniające się meble, akcesoria i materiały dla meblarstwa. W skład kapituły wchodzą eksperci od wielu lat działający w branży meblowej i profesjonalnie zajmujący się aranżacją wnętrz – przedstawiciele salonów meblowych, sieci handlowych i hurtowni, a także osoby reprezentujące instytucje, stowarzyszenia i targi branżowe, wreszcie – projektanci i dziennikarze. 
W tym roku konkurs "Produkt Roku" odbył się już po raz czternasty. Do rywalizacji w tej edycji zgłoszono ponad 70 produktów w 16 kategoriach.

www.interprint.com


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Profundo PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »