Dom » Budownictwo

Dekoracja i remont wnętrz ze Stanley’em

Dekoracja i remont wnętrz ze Stanley’em
Zobacz więcej zdjęć »
Stanley wprowadza na rynek dwie nowe poziomice laserowe. Laser krzyżowy Cubix™ do stosowania podczas dekorowania wnętrz oraz Cross90™ do wykańczania i remontów mieszkań. Oba narzędzia są doskonałe do zastosowań domowych i prac wewnętrznych.
Stanley CubixTM - wystylizuj swój dom z precyzją
Laser krzyżowy CubixTM firmy Stanley jest elementem sprawdzonej i przetestowanej grupy poziomic laserowych, zaprojektowanych tak, aby pomóc stworzyć dom idealny. Dzięki niemu można łatwo i szybko odmienić wygląd wnętrza, nadać nowy charakter meblom i dekoracjom. CubixTM można stosować przy malowaniu ścian i dekoracji ściennych, tapetowaniu, wieszaniu obrazów oraz draperii, montażu półek i haczyków, wieszaniu szafek czy też instalacji oświetlenia w domu.

Kompaktowa, sześcienna konstrukcja lasera krzyżowego CubixTM umożliwia łatwe użytkowanie niemal w każdym miejscu. Obsługa narzędzia jest również bardzo prosta, gdyż wykonywana przy użyciu tylko jednego przełącznika włączającego i zmieniającego tryby pracy. CubixTM emituje samopoziomującą krzyżową wiązkę lasera (linie poziome i pionowe) na ścianie, w odległości do 8 metrów. Brak poziomu jest sygnalizowany podświetlanym wskaźnikiem. Dokładność poziomowania w każdej pozycji zapewnia uchwyt QuicklinkTM, który służy do mocowania poziomicy laserowej CubixTM na ramie drzwi, parapecie lub stopniu drabiny. Miękkie szczęki zacisku trzymają pewnie i bez brudzenia oraz pozwalają wyświetlać krzyżową wiązkę lasera tam gdzie jest potrzebna. Zmiana trybu pracy na ręczny blokuje wahadło i umożliwia użytkowanie CubixTM w położeniu na boku lub na plecach, tak aby wyznaczać linie ukośne, tyczyć schody, okapy czy okna dachowe.

Stanley Cross90TM - kompaktowy, wszechstronny i gotowy do pracy
Stanley Cross90TM to laser krzyżowy przeznaczony do bardziej skomplikowanych prac wnętrzarskich. Cross90TM jest idealny do montażu szafek, układania płytek ceramicznych, tapetowania, montażu ścian z płyt G/K, budowy konstrukcji szkieletowych, instalacji oświetlenia, montażu instalacji elektrycznych, okien i drzwi.

Stanley Cross90TM emituje wyraźne krzyżujące się wiązki lasera - pionową i poziomą - oraz trzecią, dodatkową linię pod kątem 90°. Dzięki temu można nim wyznaczyć nie tylko dokładny kąt prosty na sąsiednich ścianach, ale także płaszczyzny sufitów, ścian i podłóg. Stanley Cross90TM został wyposażony we wskaźnik braku poziomu, włącznik zasilania i funkcji zmiany trybów pracy oraz uchwyt QuicklinkTM. Ten ostatni pozwala zamocować Cross90TM na ramie drzwi, stopniu drabiny, kobyłce lub profilu konstrukcji ścian G/K i dokonywać dokładnego poziomowania w każdej pozycji w zakresie 360°. Dzięki możliwości ustawienia trybu ręcznego można również zablokować wiązkę lasera tak, aby wyznaczać linie ukośne niezbędne podczas wykończania wnętrza dachów, schodów oraz okapów. Zasięg pracy Stanley Cross 90TM wynosi 10 m.

Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »