Firma » Biznes

Dekoria.pl z podwójnym wyróżnieniem w rankingu Money.pl

Dekoria.pl z podwójnym wyróżnieniem w rankingu Money.pl
Zobacz więcej zdjęć »
Jak co roku serwis Money.pl ocenił 100 największych i najpopularniejszych sklepów internetowych w Polsce. Każdy z nich został poddany wnikliwej ocenie konsumentów pod względem 45 stałych kryteriów.

Dekoria.pl otrzymała wyróżnienie w dwóch kategoriach: sklep wielobranżowy oraz najbardziej przyjazny sklep internetowy.

Warunkiem udziału w plebiscycie, podobnie jak w latach poprzednich, była popularność danego sklepu wśród konsumentów. Z każdej kategorii, tj. elektronika, zdrowie i uroda, kultura i rozrywka, moda, sklepy specjalistyczne, sklepy wielobranżowe oraz turystyka, wybrano po 15 sklepów, które w ubiegłym roku odwiedziła największa ilość osób. W tej edycji organizatorzy konkursu postanowili poszerzyć ranking o nową - ósmą kategorię: najbardziej przyjazny sklep internetowy.

Dekoria.pl - jeden z największych producentów tekstyliów domowych w Polsce - otrzymała wyróżnienie w dwóch kategoriach: sklepy wielobranżowe oraz najbardziej przyjazny sklep internetowy. Wygrana w rankingu jest dla nas szczególnym wyróżnieniem. Świadczy o tym, że nasz sklep każdego roku wybiera coraz większa liczba internautów. Jest także doskonałym źródłem informacji odnośnie tego, co jeszcze możemy zrobić, by stale ulepszać jakość obsługi. - komentuje Agnieszka Rybka, dyrektor handlowy Dekoria.pl. Bardzo miłą informacją była wiadomość o zajęciu miejsca na podium wśród najbardziej przyjaznych sklepów internetowych. Na co dzień dokładamy starań, by umiejętnie doradzać naszym klientom. Wierzymy, że tylko wtedy mogą oni otrzymać od nas ofertę dopasowaną do ich potrzeb. Cieszy mnie fakt, że nasza praca została zauważona i doceniona, dziękujemy. - dodaje Agnieszka Rybka.
 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »