Firma » Biznes

Dekpol dołączył do sieci Hardox Wearparts

Dekpol dołączył do sieci Hardox Wearparts
Zobacz więcej zdjęć »
Dekpol, dynamicznie rozwijający segment produkcji łyżek i osprzętu do maszyn budowlanych, dołączył do grona Hardox Wearparts. Sieć czołowego światowego producenta części eksploatacyjnych i usługodawcy w zakresie blach trudnościeralnych liczy 200 centrów rozlokowanych w 65 krajach na świecie.

Dekpol S.A. dołączył do grona Hardox Wearparts, czołowego światowego producenta części eksploatacyjnych i usługodawcy w zakresie blach trudnościeralnych. Hardox Wearparts to ponad 200 centrów rozlokowanych w 65 krajach na świecie, Dekpol S.A dołączył do nich jako czwarty Wearpartner w Polsce.

Hardox Wearparts stanowi część grupy SSAB, producenta blach trudnościeralnych Hardox. Firma SSAB jest światowym liderem wśród dostawców stali o wysokiej wytrzymałości. SSAB oferuje produkty opracowane w ścisłej współpracy ze swoimi klientami, zapewniając w ten sposób wyższą wytrzymałość, lekkość oraz ekologiczny charakter swoich wyrobów.

Dekpol dynamicznie rozwija dział produkcji łyżek i osprzętu do maszyn budowlanych. Uzyskanie statusu partnera sieci Hardox Wearparts jest potwierdzeniem, że Dekpol jest certyfikowanym dostawcą części eksploatacyjnych i usługodawcą w zakresie blach trudnościeralnych.

Stal Hardox ze względu na swą wysoką odporność na ścieranie oraz wyjątkową twardość jest stosowana w maszynach pracujących w  trudnych warunkach eksploatacyjnych. Partnerzy Hardox Wearparts zapewniają dostawy części z Hardoxu dla  branż: górnictwo, kamieniołomy, żwirownie, budownictwo, wytwórnie cementu i betonu, wydobycie węgla, energetyka, huty stali, recykling, rolnictwo, leśnictwo czy rybołówstwo.

Dekpol w ramach segmentu produkcji łyżek i osprzętu do maszyn budowlanych współpracuje między innymi z Volvo, Caterpillar, Doosan i Komatsu. W kwietniu br. Dekpol uzyskał status zatwierdzonego dostawcy łyżek ładowarkowych oraz osprzętów do maszyn budowlanych dla koncernu Doosan Bobcat. W ubiegłym roku firma została również zatwierdzonym dostawcą stalowych elementów konstrukcji maszyn budowlanych amerykańskiego koncernu Caterpillar. Obecnie Dekpol eksportuje łyżki koparkowe i osprzęty do maszyn budowlanych m.in. do Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Szwecji i Norwegii oraz Maroka i Australii. Od 2013 roku firma posiada również certyfikat „Hardox in my body” przyznawany przez firmę SSAB dla wyrobów stalowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »