Firma » Biznes

Dekpol na pierwszym miejscu listy Diamenty Forbesa 2017

Dekpol SA znalazł się na pierwszym miejscu prestiżowej listy najbardziej dynamicznych firm wyróżnionych tytułem Diament miesięcznika Forbes 2017. Obecność spółki w tym rankingu jest potwierdzeniem bardzo szybkiego rozwoju, wzrostu wartości i systematycznego umacniania pozycji rynkowej.

Dekpol specjalizujący się w usługach generalnego wykonawstwa, działalności deweloperskiej oraz produkcji osprzętu dla maszyn budowlanych, został wyróżniony tytułem Diament miesięcznika Forbes 2017. Firma została sklasyfikowana na najwyższym 1 miejscu zarówno listy ogólnopolskiej oraz regionalnej listy województwa pomorskiego, obejmującej najbardziej dynamiczne firmy osiągające roczne przychody powyżej 250 mln zł. W 2017 roku do grona Diamentów Forbesa zaliczonych zostało blisko 2,4 tys. przedsiębiorstw.

Ranking Diamenty Forbesa został przygotowany po raz dziesiąty przez wywiadownię gospodarczą Bisnode Polska w porozumieniu z redakcją miesięcznika Forbes. Pod uwagę brane były wyłącznie rentowne firmy (na podstawie wskaźników EBIT i ROA), posiadające wysoką płynność bieżącą i nie zalegające z płatnościami. Przedsiębiorstwa spełniające wszystkie te warunki musiały dodatkowo wykazać się dodatnim wynikiem finansowym oraz wartością kapitałów własnych.

Na liście Diamentów znalazły się przedsiębiorstwa, które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. W przypadku Dekpol średni wzrost wartości w latach 2013-2015 wyniósł aż 91,96%.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

www.dekpol.pl
http://dekpol.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »