Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

DELIA COSMETICS – EKSPERT W PIELEGNACJI PAZNOKCI – przegląd kosmetyków

DELIA COSMETICS – EKSPERT W PIELEGNACJI PAZNOKCI – przegląd kosmetyków
Zobacz więcej zdjęć »
Utrzymanie zadbanych i zdrowo wyglądających paznokci może okazać się bardziej problematyczne niż można byłoby się spodziewać.

Przesuszone, twarde i zadzierające się skórki, krucha, łamliwa płytka, rozwarstwianie, słaby wzrost czy ubytki w płytce paznokci to najczęstsze trudności, z którymi spotykamy się podczas pielęgnacji. Jednym z najlepszych sposobów dbania o paznokcie, obok kremów, są odżywki. Zawierają one cenne dla paznokci składniki odbudowujące i wzmacniające płytkę tj. witaminy i mikroelementy, ceramidy czy ekstrakty roślinne, dzięki którym szybko i w prosty sposób pozbędziemy się wszelkich niedoskonałości. Odżywki powinny być stosowane przynajmniej trzy razy w tygodniu, przez okres 2-3 tygodni. Co 2-3 dni należy nakładać dwie warstwy odżywki, wcześniej zmywając poprzednie. Składniki aktywne zawarte  w odżywkach wnikają
w płytkę przez ok.36 godz., więc taki zabieg należy systematycznie powtarzać. Rynek proponuje wiele odżywek do paznokci, jednak, aby zniwelować dany problem warto wybrać właściwy produkt. Wybór ułatwi szeroka gama odżywek i preparatów z serii Coral Nail Repair do pielęgnacji paznokci firmy Delia Cosmetics.

Pojemność: 10 ml

Cena: 7,10 zł Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Monika Paciorek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »