Firma » System prawny

Dentons po raz szósty z rzędu numerem 1 w rankingu kancelarii prawniczych Rzeczpospolitej

Dentons po raz szósty z rzędu numerem 1 w rankingu kancelarii prawniczych Rzeczpospolitej
Zobacz więcej zdjęć »
Kancelaria Dentons po raz szósty z rzędu zdobyła pozycję lidera w 3 kluczowych kategoriach – pod względem liczby prawników, liczby prawników z uprawnieniami oraz przychodów.

Według wskazań konkurencyjnych kancelarii Dentons jest liderem w dziedzinach nieruchomości i energetyki. Liderami wśród rekomendowanych prawników w tych kategoriach są Paweł Dębowski, szef europejskiego zespołu Prawa Nieruchomości oraz Arkadiusz Krasnodębski, Partner Zarządzający Dentons w Polsce, kierujący zespołem Energetyki i Zasobów Naturalnych w Polsce i Europie.

 

Dentons uzyskał także rekomendacje w kategoriach prawa podatkowego oraz prawa zamówień publicznych. Indywidualną rekomendację zdobyła również Aldona Kowalczyk, partner kierująca warszawskim zespołem Prawa Zamówień Publicznych.

 

Rzeczpospolita wyróżniła także Dentons za doradztwo na rzecz UPC Polska przy nabyciu 100 proc. akcji spółki Multimedia Polska S.A. za kwotę 3 miliardów złotych, które zostało uznane za jedną z wiodących transakcji na polskim rynku w ubiegłym roku w kategorii fuzji i przejęć (M&A).

 

Ranking Rzeczpospolitej cieszy się zasłużoną renomą wśród obecnych w Polsce kancelarii prawniczych. Cieszymy się, że po raz kolejny zajęliśmy pierwsze miejsca w trzech kluczowych kategoriach, jesteśmy także dumni z indywidualnych rekomendacji, jakie otrzymali nasi prawnicy w poszczególnych dziedzinach prawa. Od lat konsekwentnie realizujemy strategię budowy wiodącej, uniwersalnej kancelarii prawniczej w Polsce, a wyniki rankingu Rzeczpospolitej potwierdzają, że udaje nam się osiągać ten cel” – powiedział Arkadiusz Krasnodębski, Partner Zarządzający Dentons w Polsce.

 

Wyniki rankingu kancelarii prawniczych Rzeczpospolitej zostały ogłoszone podczas uroczystej Gali, która odbyła się 20 kwietnia w Hotelu Bellotto w Warszawie.

 

 

***

O kancelarii Dentons

Dentons jest największą na świecie firmą prawniczą, oferującą najwyższej jakości doradztwo prawne i biznesowe. Za innowacyjne osiągnięcia w zakresie świadczenia usług prawnych, w tym m.in. stworzenie Nextlaw Labs oraz Nextlaw Global Referral Network, Dentons jest regularnie rekomendowany przez wiodące informatory biznesowe i prawnicze i zajmuje pozycję lidera w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas”. Jest także zdobywcą nagrody BTI Client Service 30 Award. Dzięki policentrycznemu podejściu oraz zapewnianiu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników na całym świecie, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej w społecznościach, w których funkcjonuje. www.dentons.com

 

***Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dentons

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »