Firma » System prawny

Dentons ponownie w gronie liderów według Rankingu kancelarii regulacyjnych 2017

Dentons ponownie w gronie liderów według Rankingu kancelarii regulacyjnych 2017
Zobacz więcej zdjęć »
23 marca w Warszawie odbyła się uroczysta gala, połączona z ogłoszeniem wyników Rankingu kancelarii regulacyjnych 2017, organizowanego przez Politykę Insight. Kancelaria Dentons jako jedyna została wyróżniona w 5 kategoriach.

Kancelaria Dentons jako jedyna została wyróżniona w 5 kategoriach: Bankowość, Energetyka, Farmacja, Konkurencja i Telekomunikacja. W kategoriach Bankowość i Energetyka awansowała w stosunku do wyników ubiegłorocznego Rankingu.

 

W kategorii Bankowość, zespół Dentons kierowany przez partnera Mateusza Toczyskiego został wyróżniony w Grupie 2, awansując z Grupy 3 w ramach której był rekomendowany w ubiegłorocznej edycji Rankingu.

 

Zespół Energetyki i Zasobów Naturalnych, kierowany przez Arkadiusza Krasnodębskiego, Partnera Zarządzającego Dentons w Polsce, w tegorocznej edycji Rankingu awansował do Grupy 1.

 

W kategorii Farmaceutyka, zespół kierowany przez partnerów Karinę Furgę-Dąbrowską oraz Wojciecha Kozłowskiego, utrzymał swoją silną pozycję w Grupie 2.

 

Zespół Prawa Konkurencji, kierowany przez partnera Agnieszkę Stefanowicz-Barańską, utrzymał wiodącą pozycję w Grupie 1.

 

Praktyka Telekomunikacji, którą w Europie kieruje partner Igor Ostrowski, została ponownie wyróżniona w Grupie 3.

 

Aspekty regulacyjne są jednymi z kluczowych elementów decydujących o sukcesie projektów realizowanych przez naszych klientów. Utrzymanie pozycji ubiegłorocznych w 3 kategoriach i awans w 2 oznacza, że cieszymy się uznaniem i zaufaniem naszych klientów i partnerów biznesowych w tym zakresie” – powiedział Arkadiusz Krasnodębski, Partner Zarządzający Dentons w Polsce, kierujący warszawskim i europejskim Zespołem Energetyki i Zasobów Naturalnych.

 

Ranking kancelarii regulacyjnych to cykliczny projekt Polityki Insight i pierwsze w kraju jakościowe badanie rynku kancelarii prawnych w Polsce. W rankingu biorą udział największe kancelarie z obszarów prawa bankowego, energetycznego, farmaceutycznego, konkurencji, telekomunikacyjnego i danych osobowych. W tym roku analitycy Polityki Insight oceniali ankiety z około stu kancelarii, a także ankiety spółek z sektorów regulowanych korzystających z usług ocenianych prawników. Szczegółowe wyniki rankingu dostępne są na stronie internetowej Polityki Insight.

 

***

O kancelarii Dentons

Dentons jest największą na świecie firmą prawniczą, oferującą najwyższej jakości doradztwo prawne i biznesowe. Za innowacyjne osiągnięcia w zakresie świadczenia usług prawnych, w tym m.in. stworzenie Nextlaw Labs oraz Nextlaw Global Referral Network, Dentons jest regularnie rekomendowany przez wiodące informatory biznesowe i prawnicze i zajmuje pozycję lidera w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas”. Jest także zdobywcą nagrody BTI Client Service 30 Award. Dzięki policentrycznemu podejściu oraz zapewnianiu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników na całym świecie, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej w społecznościach, w których funkcjonuje. www.dentons.com

 

***Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dentons

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »