Firma » System prawny

Dentons ponownie w gronie najbardziej pożądanych pracodawców

Dentons ponownie w gronie najbardziej pożądanych pracodawców
Zobacz więcej zdjęć »
Dentons po raz drugi z rzędu zdobył tytuł „Najbardziej Pożądanego Pracodawcy” w kategorii kancelarii prawnych w badaniu „Najbardziej Pożądani Pracodawcy w opinii Specjalistów i Menedżerów”, zrealizowanym przez wiodącą, międzynarodową firmę rekrutacyjną Antal.

Obok Dentons liderami w swoich kategoriach zostali m.in. PKN Orlen, IKEA, Facebook i Google.

 

W badaniu realizowanym przez Antal nie ma propozycji odpowiedzi. W pytaniu o najbardziej pożądanego pracodawcę respondenci mogą wskazać dowolną firmę działającą na polskim rynku.

 

Cieszymy się, że ponownie zostaliśmy nagrodzeni jako „Najbardziej Pożądany Pracodawca” w kategorii kancelarii prawnych. Zdajemy sobie sprawę, że o sukcesie biznesowym na dzisiejszym, coraz bardziej konkurencyjnym rynku decydują ludzie. Dlatego też tak ważne jest dla nas tworzenie jak najlepszych warunków do rozwoju umiejętności i kompetencji, dzięki czemu możemy naszym klientom i partnerom biznesowym oferować dostęp do najbardziej utalentowanych prawników w Polsce, Europie i na całym świecie” – powiedział Arkadiusz Krasnodębski, Partner Zarządzający Dentons w Polsce.

 

Wyniki 7 edycji raportu „Najbardziej Pożądani Pracodawcy w opinii Specjalistów i Menedżerów” ogłoszono 25 kwietnia podczas uroczystej Gali w Warszawie.

 

W corocznym, anonimowym badaniu Antal, zrealizowanym między listopadem 2016 r. a styczniem 2017 r., ponad 3300 specjalistów i menedżerów z całej Polski oceniło firmy z 16 branż, w tym m.in. bankowości, doradztwa i kancelarii prawnych.

 

Pełen raport można pobrać na stronie internetowej Antal.

 

***

O kancelarii Dentons

Dentons jest największą na świecie firmą prawniczą, oferującą najwyższej jakości doradztwo prawne i biznesowe. Za innowacyjne osiągnięcia w zakresie świadczenia usług prawnych, w tym m.in. stworzenie Nextlaw Labs oraz Nextlaw Global Referral Network, Dentons jest regularnie rekomendowany przez wiodące informatory biznesowe i prawnicze i zajmuje pozycję lidera w zestawieniu „Indeks Elitarnych Globalnych Firm Acritas”. Jest także zdobywcą nagrody BTI Client Service 30 Award. Dzięki policentrycznemu podejściu oraz zapewnianiu klientom dostępu do najbardziej utalentowanych prawników na całym świecie, Dentons rzuca wyzwanie istniejącym standardom obsługi prawnej w społecznościach, w których funkcjonuje. www.dentons.com

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Dentons

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »