Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Depilacja dla kobiet – czym się depilować?

Depilacja dla kobiet – czym się depilować?
Zobacz więcej zdjęć »
Możliwości depilacji jest obecnie niezwykle dużo. Każda z nich ma swoje wady i zalety. Czym się kierować przy wyborze? Jaka metoda jest najlepsza?

Gładka i piękna

Depilacja to cena, jaką płacimy za bycie piękną. Żadna z nas nie chce mieć latem na swoich nogach szpecącego owłosienia. Przez cały rok musimy usuwać znad górnej wargi meszek. A niekiedy decydujemy się na gładkie ręce i okolice bikini. Golenia a golenia. A ono niestety kosztuje. Jakie więc metody depilacji stosować? Które sprawdzą się w jakich okolicznościach.. Podpowiadamy.

Depilacja tak, ale jak?

Jedną z najpopularniejszych metod jest korzystanie z kremów do depilacji. Ich zalety? Niska cena, nadają się do depilacji każdej części ciała, włosy są usuwane bezboleśnie a skóra dodatkowo jest nawilżana. Niestety, mają duży problem z usuwaniem włosów. Kremy do depilacji nie radzą sobie ze zbyt twardym owłosieniem, przez co albo trzeba zabieg powtarzać, albo wybrać inny sposób. Na przykład sięgnąć po maszynkę do golenia i pianka. To jeden z najszybszych sposobów na pozbycie się włosów, który nie zrujnuje naszego budżetu. Nogi przy użyciu maszynek możesz ogolić praktycznie wszędzie, choć najbardziej polecamy własną łazienkę. One również nie sprawią ci bólu, jednak bądź ostrożna przy depilacji okolic intymnych. Jeden fałszywy ruch i możesz się delikatnie skaleczyć. Krwi z pewnością nie uświadczysz przy użyciu plastrów do depilacji. One również nie są drogie i dają stosunkowo dobre efekty. Włosy znikną z twoich nóg lub rąk na minimum tydzień. Jedyny koszt, to nieco więcej bólu, długi czas całego procesu oraz dodatkowe usuwanie resztek wosku ze skóry. Niczego usuwać nie będziesz musiała, jeżeli skorzystasz z depilatorów elektrycznych. Od włosów masz spokój na dwa tygodnie, ale okupisz to dużym bólem, sporym wydatkiem na samo urządzenie (nawet kilkaset złotych), a ostatecznie i tak możesz nie być zadowolona z efektu. Depilatory nie wyrywają zbyt krótkich włosków, głośne działają, i sprawiają, że masz po depilacji zaczerwienione nogi.

A może laser?

Powyższe metody należą do najpopularniejszych wśród kobiet. Są dość szybkie, niezbyt kosztowne i dają efekt na cito. Jednak jeżeli szukamy czegoś z wyższej półki, powinnyśmy pomyśleć o zabiegu depilacji laserowej. Czym różnią się zabiegi depilacji w Opolu od wyżej wymienionych? Przede wszystkim nie zrobimy go same. To znaczy można kupić sprzęt w sklepach elektronicznych, jednak nie daje on takich rezultatów, jak wizyta w salonie. A jak wygląda zabieg w salonie? Włosy znikają na zawsze. To najważniejsza zaleta depilacji laserowej. Wykupujemy kilka zabiegów (jest to konieczne) i definitywnie żegnamy się z włosami na nogach, rękach czy bikini. Efekt widać już po pierwszej wizycie w salonie, zaś ich liczba jest zależna od wytrzymałości naszych włosów. Im mocniejsze, tym więcej zabiegów będzie potrzeba do ich ostatecznego usunięcia. Największa wada depilacji laserem? Jej koszt. Cena jednej wizyty waha się od 50 do nawet 200 złotych – wszystko zależy od części ciała jaką chcemy depilować. Czy warto się na nią zdecydować? Jeżeli chcemy mieć gładkie ciało bez wysiłku, to jak najbardziej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

notatkiprasowe.thefirst

Komentarze (3)

 • avatar
  FarmaUrody 2018-04-28 10:25:51

  Zapraszamy na zabiegi depilacji do naszego gabinetu :)

 • avatar
  ~Sandra 2018-03-30 20:19:47

  No teraz to nie wydaje mi się, żeby było sensowniejsze wyjście niż ipl, miałam najpierw sama kupić urządzenie, ale w końcu doszłam do wniosku, że lepiej to pod profesjonalnym nadzorem zrobić- chodziłam do Dermediki w Krakowie i efekt jest naprawdę świetny

 • avatar
  ~prolo 2018-03-28 15:04:38

  POlecam tutaj jeszcze doczytać: https://www.vivus.pl/moje-finanse/jest-okazja-jest-pozyczka/5-lat-gladkiego-ciala-ile-to-kosztuje-metody-depilacji-i-ich-ceny/


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »