Dom » Budownictwo

Deska kompozytowa przy basenie

Deska kompozytowa przy basenie
Zobacz więcej zdjęć »
Dlaczego warto wykończyć otoczenie basenu? Odpowiedź jest prosta: dla bezpieczeństwa, wygody i estetyki. Wychodząc z basenu każdy chce mieć możliwość szybkiego przejścia na leżak.

Basen zawsze jest centralnym punktem ogrodu , miejscem spotkań i imprez. Aby zapewnić komfort sobie i swoim gościom warto zadbać o estetyczne i praktyczne wykończenie otoczenia basenu. Na tarasie można ustawić grill, minibarek, leżaki, stół, krzesła i zorganizować pool party z prawdziwego zdarzenia.

Dlaczego właśnie deska kompozytowa?

Z punktu widzenia osoby wykańczającej otoczenie basenu należy podkreślić przede wszystkim nienasiąkliwość deski kompozytowej. Dzięki temu nie tylko gwarantuje ona ponadprzeciętną trwałość, ale także nie zostanie zaatakowana przez grzyby i pleśnie, co ma znaczenie ze względów sanitarnych.
Kompozyt jest też bardzo wytrzymały: nie dotyczy go problem pękania, rozwarstwiania czy wypaczania, o co trudno w przypadku drewna, nawet egzotycznego.

Jednym z najważniejszych atutów tarasu wokół basenu wykonanego z deski kompozytowej jest brak konieczności konserwowania.

Bezpieczeństwo – to kluczowe słowo w kontekście wykonania otoczenia basenu. Deska kompozytowa jest pod tym względem absolutnie najlepszym wyborem. Po pierwsze: nie ma ryzyka wbicia się drzazgi w stopę. Po drugie: ryflowanie zapewnia jej właściwości antypoślizgowe. Rodzice nie muszą się więc martwić o dzieci i o swoich gości.

 Czytaj więcej: Deska kompozytowa przy basenie - idealne rozwiązanie!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Teraso. Deski tarasowe.
http://www.teraso.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »