Rozrywka i wypoczynek » Gry

Detalion Games przyśpiesza prace nad grą Chernobyl: 1986

Detalion Games przyśpiesza prace nad grą Chernobyl: 1986
Zobacz więcej zdjęć »
Detalion Games, notowany na NewConnect producent gier z Grupy PlayWay, intensyfikuje działania związane z produkcją Chernobyl: 1986. Spółka podpisała właśnie umowę ze studiem DEV4PLAY, które wesprze spółkę w pracach nad grą. Premiera tytułu zaplanowana jest na 2022 rok.

Chernobyl: 1986 to gra bazująca na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce w ukraińskiej elektrowni. Zadaniem gracza będzie zapanowanie nad skutkami eksplozji reaktora jądrowego i niedopuszczenie do kolejnego wybuchu.

 

- Współpraca z DEV4PLAY w zakresie produkcji Chernobyl: 1986 znacznie przyśpieszy termin jego premiery. Decyzja o zleceniu części prac pozwoli nam na równoległe realizowanie innych, zaplanowanych tytułów – komentuje Aleksandra Cwalina, prezes Detalion Games.

 

Na ostatniej prostej przed premierą jest flagowy projekt Detalion Games - Nemezis: Mysterious Journey III. Ze względu na rozpoczęcie rozmów z potencjalnym partnerem biznesowym, który zainteresowany jest rozwojem tej gry, spółka podjęła decyzję o przesunięciu premiery gry do czasu zakończenia negocjacji. Zaangażowanie nowego partnera może mieć istotny wpływ na sprzedaż gry, ze względu na jego szeroką sieć kontaktów.

 

- Przesunięcie premiery to przemyślana decyzja, która może pozytywnie wpłynąć na wyniki finansowe spółki. Dodatkowy czas, który zyskaliśmy, wykorzystujemy na prace związane z dokładnym przetestowaniem gry. Zależy nam na jak najlepszej jakości naszej flagowej produkcji – dodaje Aleksandra Cwalina.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

j.boguslawska@innervalue.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »