Technologie » Internet

Dialog dostarcza hosting we współpracy z Ogicom

Dialog dostarcza hosting we współpracy z Ogicom
Zobacz więcej zdjęć »
Telefonia Dialog wprowadziła do oferty dla biznesu usługę hostingu świadczoną w oparciu o infrastrukturę i technologię dostarczaną przez Ogicom. To kolejna duża inwestycja biznesowa na koncie tej poznańskiej spółki.

W ramach nowouruchomionych usług hostingowych Telefonia Dialog zapewni obsługę przed- i posprzedażową, natomiast Ogicom będzie odpowiedzialny za zaplecze technologiczne hostingu, w tym platformę programową.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Ogicom okazał się najlepiej przygotowany technologicznie do rozpoczęcia współpracy. Jakość jest niezwykle istotnym kryterium w usługach dla biznesu, postawiliśmy zatem na doświadczonego, profesjonalnego partnera - powiedział Sebastian Powroźnik, zastępca dyrektora ds. zarządzania produktami Telefonii Dialog.

- W przyszłości klienci Telefonii Dialog będą mogli zyskać dostęp do pozostałych usług oferowanych przez naszą firmę - mówi Artur Pajkert, dyrektor marketingu Ogicom. Skuteczny rozwój biznesu w sieci gwarantowany jest tutaj dzięki pełnemu pakietowi rozwiązań internetowych, od tworzenia stron i sklepów internetowych, przez pozycjonowanie, domeny i hosting, po E-Backup czy E-Fax.

Ogicom to jedna z największych firm hostingowych w Polsce, zdobywca tytułu Jakość Roku 2009. Na swoim koncie ma ok. 20 przejęć, w tym współpracę z Netią, która wybrała Ogicom do obsługi 15 tys. klientów po rezygnacji ze świadczenia usług hostingowych.

Telefonia Dialog SA (od 1997 r.) należy do największych w Polsce, niezależnych operatorów telekomunikacyjnych. To dostawca telefonii stacjonarnej, szerokopasmowego Internetu, usług multimedialnych (telewizja cyfrowa i wypożyczalnia filmów) oraz usług mobilnych pod marką Diallo. Dialog to także zdobywca tytułu Marki Wysokiej Reputacji w badaniu PremiumBrand 2010.

Więcej informacji o obu firmach znaleźć można na www.ogicom.pl oraz www.dialog.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »