Kultura, sztuka » Kultura

Dialog ze sztuką w Porcie Łódź

Dialog ze sztuką w Porcie Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
„Sztuka Dialogu” – to tytuł nowo otwartej wystawy malarskiej zorganizowanej przez twórców z organizacji Project Art. W galerii sztuki można obejrzeć ponad 50 prac polskich artystów prezentujących różne tematy i techniki malarskie.

Swoje obrazy w galerii prezentują m. in. tacy artyści jak Weronika Pawłowska, Kuba Janyst, Małgorzata Kapłan, Jolanta Caban, Agnieszka Pakuła, Ola Lisowska, Katarzyna Kowalska, Anna Merska, Beata Murawska, Patryk Różycki, Paweł Podlewski.  Obecnie prezentowana wystawa to dialog między twórcami i rozmowa z odbiorcą poprzez sztukę. Różnorodność formy, koloru i światła pozwala wyrażać emocje i przedstawić indywidualny punkt widzenia danego artysty. Obrazy charakteryzują się ciekawym przekazem artystycznym, który zarazem jest bardzo przyjazny dla odbiorców.

Wystawę „Sztuka Dialogu” można oglądać przez cały tydzień w godzinach otwarcia Portu Łódź,  pon. – sob.:10.00 – 21.00, nd: 10.00 – 20.00. Wstęp do galerii sztuki Project Art, zlokalizowanej vis a vis sklepu Leroy Merlin, jest bezpłatny. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »